10 ozdobnych pudełek na chusteczki

Chusteczki pod ręką

10 ozdobnych pudełek na chusteczki
  • Podziel się:

Uczyń swoje chusteczki ozdobą! Zamiast zostawiać nieatrakcyjne torebki chusteczek na widoku, wybierz ozdobne pudełka na chusteczki. Przestań szukać swoich paczek w domu, jest wiele pudełek na chusteczki, które pozwolą Ci je przechowywać:

Projekt

Muji oferuje przezroczyste pudełko na chusteczki (12 euro), a szezlong stalową skrzynkę (25 euro) dla wyrafinowanej dekoracji. Więcej grafiki znajdziesz w pudełku chusteczek Becquet the Rangun (19,99 euro).

Humorystyczny

Aby uzyskać odrobinę humoru w swoim wystroju, wybierz specjalne pudełka z krokodylymi łzami w wysokości 100 drine (16 euro), chusteczki SOS of Incidence (8 euro) lub specjalne madeleines zza drzwi (10 euro).

Dostosować

Aby uzyskać spersonalizowaną dekorację, znajdziesz w kreatywnych sklepach rekreacyjnych pudełka do personalizacji za pomocą farby lub Decopatch (papier do wklejania) w drewnie (4,41 euro, Cultura) lub tekturze (5,05 euro, Cultura).

62 SPOSOBÓW NA WYKORZYSTANIE KARTONOWYCH PUDEŁEK

Opis:
JAK WYKORZYSTAĆ PUDEŁKA Z KARTONU?Jeśli masz w domu niepotrzebne pudełka z kartonu lub papieru, ten filmik jest idealny dla ciebie! Pokażemy ci, jak ponownie wykorzystać je do zupełnie innych celów.- Zobacz, jak wykonać genialny stojak na buty z dwóch pudełek.- Kartonowe pudełko może także posłużyć do wykonania stolika pod laptopa.- Z dużego pudełka możesz nawet zrobić kosz na śmieci.- Jeśli masz dzieci, pudełka to idealny materiał do wykonania różnych akcesoriów. Możesz z nich wykonać kuchnię z płytą i piekarnikiem. Znaczniki czasu:0:07 – Zamień odpady w coś użytecznego2:13 – Meble dla dzieci DIY4:59 – Szafka DIY6:19 – Własnoręcznie wykonana skarbonka10:18 – Organizer na biurko12:56 – Niesamowite ozdoby z kartonu------------------------------------------------------------------------------------------Zasubskrybuj nasze kanały:JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw55-minutowe Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3rePRAWDZIWE HISTORIE: https://goo.gl/4fXJWXŁatwe i przyjemne projekty do zrobienia w domu. Cieszcie się własnoręcznie zrobionymi przedmiotami! OFICJALNY KANAŁ

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here