12 pomysłów na rozbudowę domu

Brakuje Ci miejsca? Spodziewasz się nowego dziecka? Odkryj nasze 12 pomysłów na rozbudowę w celu powiększenia domu

419 akcji

Stworzenie przedłużenia lub werandy oszczędza metry kwadratowe i zwiększa wartość Twojego domu. Ale przede wszystkim weź pod uwagę posiadaną przestrzeń i budżet !

Rozbudowa domu: kilka możliwych rozwiązań

Kiedy rodzina się powiększa, rośnie też dom! Nie musisz się ruszać przed przybyciem dziecka, po prostu musisz przemyśl układ swojego domu. Rozbudowa domu nie jest skomplikowana, wystarczy zbudować rozbudowa co pozwala zyskać dodatkową powierzchnię. Aby to zrobić, dodaj werandę na przedłużeniu tarasu, zbuduj nowe piętro, zainstaluj drewniany moduł lub wykonaj półpiętro !

Rozbudowa domu: zasady, których należy przestrzegać

Budowa przedłużenia jest dość trudnym przedsięwzięciem, w szczególności ze względu na standardy, których należy przestrzegać. Uważaj, aby przestrzegać zasad tworzenia rozszerzenia. Jeśli jest mniejsza niż 40m2, nie wymaga pozwolenia na budowę, a wystarczy zwykłe wcześniejsze zgłoszenie pracy do ratusza. Jeśli Twój dom jest częścią kondominium, będziesz musiał zapoznać się z dokumentami referencyjnymi, wskazuje prawnik Ganaelle Soussens, ekspert z zakresu prawa nieruchomości: „We współwłasności wszelkie prace dotyczące części wspólnych wymagają zezwolenia walnego zgromadzenia współwłasności”.

Więc na co czekasz, aby rozpocząć tworzenie rozszerzenia ? Odkryj 12 pomysłów na rozbudowę swojego domu.

Przeczytaj także: 

  • 18 pomysłów na aranżację kuchni na werandzie
  • Renowacja domu: 10 wskazówek zapewniających sukces
  • Relacja: weranda do powiększenia kamienicy

10 Prostych Pomysłów, Które Ułatwią Ci Życie

Opis:
W tym filmie pokażemy 10 niesamowitych pomysłów, które ułatwią Ci życie. Podziel się z przyjaciółmi tymi przydatnymi pomysłami!

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here