15 przytulnych nastrojów przy kominku

Aby spędzić zimę w cieple, nie ma to jak kominek. Aby w pełni się nim cieszyć, oto 15 przytulnych klimatów, które można przyjąć przy ognisku.

0 akcji

W zimowy, Kochamy zwinąć się w przytulny koc i ciesz się cichymi chwilami w swoim salonie. Dla atmosfery jak najbardziej kokon, nic nie przypomina kominka, który ociepla zarówno wystrój, jak i powietrze w naszych wnętrzach. Tutaj jest 15 pomysłów na stworzenie przytulnego kącika przy kominku.

Jak stworzyć przytulną atmosferę przy kominku ? 

Aby uzyskać przytulną atmosferę przy kominku, jest to proste. ZA ławka, za fotel, z poduszki

...

Przy ognisku jest mnóstwo miejsc, gdzie można wygodnie się rozsiąść. Strona deco, stawiamy przytulne materiały, za dywan berberyjski lub nawet świece zapachowe. Wystrój jest kokon, uporządkowane i subtelny. Lubimy to Biały ale także bardziej intensywne kolory np szary węgiel drzewny. Nie wspominając o rezerwa drewna co daje Twojemu salonowi naturalny i autentyczny wymiar.

Co robić przy kominku ? 

Teraz jest czas, aby się w to oddać relaksujące i spokojne zajęcia. Lubimy się tam spotykać czytać książkę, odpoczywać lub medytować. Spędzanie leniwego dnia przy kominku też jest obejrzyj serial na sofie, owinięty w przytulną kratę, posłuchaj jego muzyki ulubiony moment ciesząc się herbatą lub gorącą czekoladą.  

Przy kominku

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here