15 wskazówek, jak odmłodzić kuchnię!

Masz dość starej kuchni? Maison & Travaux oferuje 15 inteligentnych pomysłów, które pozwolą odmienić go w mgnieniu oka !

108 akcji

Twoja kuchnia zaczyna się starzeć? Aktualności credenza, nowe obrazy lub zmiana mebli, przy kilku pomysłach jest całkiem możliwe, aby je odnowić! Uzbrój się w cierpliwość i odkryj szczegóły, które będą miały znaczenie ! Redakcja wymieniła 15 wskazówek, jak łatwo odmłodzić kuchnię, to zależy od Ciebie. !

Zobaczcie patent na oszczędzanie miejsca w kuchni! [Dorota was urządzi]

Opis:
"Dorota was urządzi" oglądaj w Playerze: playerplus/programy-online/dorota-was-urzadzi-odcinki,2487/odcinek-3,S02E03,36928Subskrybuj kanał TVN Style: www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1Niezwykła metamorfoza w trzy dni, której koszt nie przekracza siedmiu tysięcy złotych? Wygodna wanna z widokiem na Rzym w maleńkiej łazience, zaczarowany ogród na mikroskopijnym balkonie, romantyczna sypialnia dla dwóch zupełnie różniących się od siebie osób. Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Ona to dopiero was urządzi.Wyobraźnia Doroty nie zna granic. Projektantka wnętrz potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszej przestrzeni, na którą właścicielom brakuje już pomysłów. Łazienki, kuchnie, przedpokoje, tarasy i balkony. Każda „demolka” w wykonaniu ekipy remontowej programu kończy się spektakularnym sukcesem.#TvnStyle #DorotaWasUrządzi #Remonty

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here