18 wskazówek, jak ukryć telewizor

W salonie telewizor nie jest tak naprawdę przedmiotem dekoracyjnym. Szybko odkryj te naprawdę sprytne pomysły, aby to zakamuflować !

555 akcji

Długo zastanawialiśmy się, jak ukryć te brzydkie przewody wychodzące z naszej szafki TV. Teraz znamy coraz więcej drucianych pudełek projekt. Ale czy myślałeś o tym również zakamuflować telewizor ? Daleko od dużych kwadratowych telewizorów, które znaliśmy kilka lat temu, ultrapłaski zestaw to oczywiście postęp pod względem estetyki..

Można pójść jeszcze dalej i całkowicie je ukryć ! To znacznie lepsze rozwiązanie dla miłośników dekoracji! Szybko odkryj różne sposoby ukrywania wszystkich urządzeń multimedialnych i pokaż, co naprawdę warto zobaczyć.

TELEWIZORY w Promocji na Black Friday | Śledzimy atrakcyjne promocje na Media Expert

Opis:
PROMOCJE TELEWIZORÓW - Black Friday 2020!1:02 Philips LED 58PUS7855/12 za 1999 zł /pp/samsung-qled-qe50q67t/3:50 LG 55NANO917NA za 3799 zł /pp/sony-led-kd-55xg7077saep/Samsung QLED QE75Q74T za 5999 zł /news/6925/media-expert-black-friday-2020-sledzimy-atrakcyjne-promocje/? Sprawdź aktualne PROMOCJE na sprzęt elektroniczny ➜ /artykul/1642/wszystko-o-black-friday-2018-promocje-rabaty-okazje-cenowe/? Nie przeocz kolejnego RANKINGU lub TESTU, dlatego SUBSKRYBUJ➜ /pp/Newsy/Masz pytania o sprzęt? Nie wiesz jaki kupić?Porozmawiaj o tym na naszej Facebookowej grupie ▪ /pp/YouTube/Ⓕ Facebook ▪ /rss/nowosci/ⓣ Twitter ▪ videotesty? Kupuj tanio i bezpiecznie w naszym Sklepie ► https://www./pp/sklep/#TELEWIZOR #Promocja #BlackFriday2020 @Media Expert ------------------------------Dziękujemy za obejrzenie naszego filmu. Daj znać w komentarzu czy przygotowany przez nas materiał sprostał Twoim oczekiwaniom :) Byłoby nam miło gdybyś zostawił kciuka w górę, to jest dla nas bardzo ważne. Ekipa

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here