22 rozwiązania chroniące przed balkonem

Niemożliwe jest, aby nie zostać przeoczonym, gdy masz balkon w mieście. Znaleźliśmy 22 rozwiązania, aby temu zaradzić.

124 akcji

Ciesz się swoim balkonem poza zasięgiem wzroku

Lunch, kolacja, a nawet plażowanie, latem lubimy spędzać czas na balkonie. Ale jak to wykorzystać bez vis-à-vis ? Często do tego problemu spotkali się w mieście, znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązania! Niektóre rozwiązania są strasznie skuteczne i bardzo niedrogie: widok bambusowej bryzy, drewniany płot, welon

...

6 rozwiązań chroniących przed wzrokiem na balkonie

Ciesz się swoim balkonem bez oczu sąsiadów, Jest to całkowicie możliwe! W tym celu należy zdecydować się na rozwiązanie chroniące przed:

  1. Ekran : ekran w środku służy do rozdzielenia pokoju na dwie części. Na balkonie bardzo łatwo chroni wzrok ciekawskich.
  2. Zasłony: zamknij balkon zasłonami! Z łatwością chronią Cię przed ulicą i przed wzrokiem, a nawet mogą być bardzo przydatne, aby zapewnić przestrzeń w cieniu..
  3. Sztuczny żywopłot: sztuczna roślinność chroni balkon przed wzrokiem ciekawskich i nie wymaga konserwacji. Jeśli to rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ważne jest, aby pamiętać, że liście będą matowieć przez lata. Aby przedłużyć żywotność sztucznego żywopłotu, należy go regularnie czyścić i przynosić zimą.
  4. Wegetacja : rośliny i kwiaty są idealne do ochrony balkonu przed vis-a-vis. Wybierz dobrze liściaste odmiany i ułóż je na całej masowanej powierzchni.
  5. Ekran w kształcie wachlarza: Bardzo funkcjonalny ekran wentylatora chroni przed wzrokiem, zapewniając jednocześnie cień w zależności od ekspozycji. Jest składany, więc możesz go ustawić w dowolny sposób.
  6. Psy: Canisses to łatwe w montażu panele zaciemniające, które estetycznie chronią balkon.

System drzwi aluminiowych chroniących przed owadami - tesa® Insect Stop ALU Ramki COMFORT do drzwi

Opis:
Chcąc mieć pewność, że otwarte drzwi nie będą stanowić zaproszenia dla takich insektów jak muchy, komary czy osy, warto sięgnąć po wysokiej jakości ramkę tesa® Insect Stop ALU COMFORT do drzwi. To samozamykający i odporny na skręcenia system ze zintegrowaną moskitierą, który został wyposażony w nową, zapewniającą odpowiednią widoczność tkaninę, o znacznie większej przejrzystości i bardzo dobrej przepuszczalności powietrza.Aby zamontować ramkę, wystarczy wykorzystać dołączony do kompletu zestaw, czyli aluminiową ramę oraz unikalne łączniki kątowe, dzięki którym montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Regulowany mechanizm samozamykający automatycznie zamyka ramę z moskitierą chroniącą przed owadami, zapewniając tym samym maksymalną ochronę.Rama do drzwi tesa® Alu Comfort może być montowana praktycznie na każdych drzwiach balkonowych oraz tarasowych. Produkt może być także bez przeszkód zakładany na drzwiach wyposażonych w rolety zewnętrzne, pod warunkiem, że odstęp między ościeżnicą a roletą wynosi przynajmniej 16 mm.www./konsument/tesa-rama-alu-comfort-do-drzwi.html

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here