3 wskazówki dotyczące aranżacji i korzystania z kuchni na świeżym powietrzu

Właściwe pytania, które należy sobie zadać przed zakupem kuchni na świeżym powietrzu

3 wskazówki dotyczące planowania i korzystania z kuchni na świeżym powietrzu
  • Podziel się:

Wraz z nadejściem słonecznych dni i długich weekendów, w gospodarstwach domowych priorytetem jest ogród i obiekty zewnętrzne. Wśród nich coraz popularniejsza jest kuchnia letnia! Nowatorski design, coraz bardziej wyrafinowany sprzęt, sprytne przechowywanie… W ostatnich latach oferta rozrosła się, stając się jednocześnie przystępnym marzeniem wielu Francuzów. Pomiędzy przyjemnością gotowania posiłków na słońcu, mnożeniem się ofert „pod klucz” i końcem powrotu do domu, kuchnia letnia zapewnia prawdziwy komfort codziennego życia, któremu wielu już uległo. wiele rodzin. Jeśli modele kuchni są obecnie odrzucane zgodnie z naszymi pragnieniami, są jednak pułapki, których należy unikać w momencie zakupu lub aranżacji. odpowiedział na to pytanie.

Pomyśl o właściwej lokalizacji

Po pierwsze, aranżacja kuchni na świeżym powietrzu to wybór odpowiedniej lokalizacji. Jeśli masz już szopę ogrodową, szopę lub szopę o wystarczającej powierzchni, problem nie występuje. Jeśli tak nie jest, konieczne jest rozważenie budowy solidnego zadaszenia, które ochroni sprzęt: rzeczywiście, słońce i deszcz są największymi wrogami kuchni. na zewnątrz! Pomyśl o przyłączach wody i energii elektrycznej, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania kuchni: stanowią one znaczny koszt, który można dodać do budżetu pracy. Należy również wziąć pod uwagę istniejące rozwiązania: jeśli na przykład masz już basen, kuchnia powinna być wystarczająco daleko od basenu, aby można było po nim poruszać się. Na koniec starannie wybierz rodzaj podłogi, na której postawisz swoją kuchnię, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na model nomadyczny. Musi być płaska i regularna, aby pomieścić różne elementy bez ryzyka wypadku..

Nie lekceważ potrzebnego obszaru

Uważaj, aby nie lekceważyć powierzchni potrzebnej do przyszłej kuchni: policz co najmniej 10m2, aby uzyskać stałą realizację, poniżej której trudno będzie zaprojektować praktyczną i funkcjonalną jadalnię. Jeśli nie posiadasz takiej powierzchni w swoim ogrodzie, postaw na kuchnię nomadyczną, mniejszą i często oferowaną w postaci modułów do łączenia.

Dbaj o swój sprzęt

Jak każdy dodatek narażony na kaprysy pogody, letnia kuchnia musi być doskonale chroniona w okresie zimowym. Kombinacje nomadów będą przechowywane w piwnicy lub pod zadaszeniem. Jeśli masz stałą kuchnię, nie zapomnij zakryć zlewu, grilla i blatu, gdy nadejdzie jesień, po dokładnym wyczyszczeniu. Będziesz zachwycony, gdy zobaczysz je gotowe do użycia, gdy zacznie się piękny sezon. !

Mjr Antoni Gryzina-Lasek i Związek Czynu Zbrojnego

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here