3 niezbędne do zaaranżowania wejścia

Funkcjonalna przestrzeń

3 niezbędne do aranżacji wejścia
  • Podziel się:
Niezależnie od tego, czy wejście jest dobrej wielkości, czy skromniejsze, musi to być przestrzeń estetyczna, ale także funkcjonalna. W tym celu należy przyjąć kilka podstawowych zasad. Oto, czego potrzebujesz, aby uzyskać najlepszy wpis.

Wieszak na ubrania

Wejście należy traktować jak szatnię. To właśnie w tej przestrzeni będziemy zakładać lub zdejmować Twoją kurtkę, więc równie dobrze możesz mieć pod ręką coś do przechowywania. W tym celu wieszak lub kilka past będzie zarówno praktycznych, jak i dekoracyjnych w tej przejściowej przestrzeni między wnętrzem a zewnętrzem. Nie wahaj się postawić na dwie wysokości, jeśli masz dzieci, aby mogły również powiesić swoje ubrania.

Szafka na buty

W ten sam sposób, w jaki zdejmujesz kurtkę, nierzadko zdejmuje się buty po powrocie do domu, aby się rozluźnić, ale także dlatego, że jest to bardziej higieniczne. Ale nie ma mowy o pozostawieniu butów na ziemi, przechowujemy je raczej w szafce na buty, którą będziemy ustawiać w tej przestrzeni. Zapewniamy, że istnieją bardzo wąskie modele, które z łatwością odnajdą się nawet w małych wejściach .

Schowek

Kiedy przychodzi czas na wyjście, znalezienie kluczy jest zawsze problematyczne. Aby nie tracić czasu, montujemy schowek na konsoli lub półkę przy wejściu, aby zostawić wszystko, czego potrzebujemy przy wyjściu. Mile widziane będą klucze do samochodu i domu, a także pakiet chusteczek i drobne drobne. Nasze praktyczne filmy dekoracyjne na wejście

Wejście na Rysy - całość łańcuchów (kamera Go pro 3+) łańcuchy na rysach

Opis:
Wszystkie łańcuchy na trasie polskiego szlaku wejścia na Rysy. 30 lipca 2015 r.Kamerka Go Pro 3+.łańcuchy na rysach

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here