3 pytania do firmy Bosch na temat zobowiązań grupy w zakresie ochrony środowiska w ogrodnictwie i majsterkowaniu

Bosch zobowiązuje się do zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów. Wyjaśnienia z Jessicą Ritter, kierownikiem ds. Marketingu i komunikacji handlowej Bosch France.

0 akcji

Bosch zobowiązuje się do zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów. Jest to szczególnie widoczne, gdy odkryjesz nowości marki w dziedzinie majsterkowania i ogrodnictwa. Wyjaśnienia z Jessicą Ritter, kierownikiem ds. Marketingu i komunikacji handlowej Bosch France.

Opracowując swoje produkty do majsterkowania i ogrodnictwa, Bosch jest zaangażowany w ochronę zasobów naturalnych. A to doskonale wpisuje się w potrzeby konsumentów. Dobrym przykładem wydaje się pompa ogrodowa ?

Wiemy, że coraz więcej Francuzów chce używać wody ze swoich kolektorów do podlewania roślin doniczkowych, kwiatów lub warzyw. To ekologiczne i odpowiedzialne podejście pozwala uniknąć marnowania wody wodociągowej, co jest tym bardziej potrzebne w okresach suszy, kiedy poziom wód gruntowych jest najniższy..

Jednak podlewanie konewką poprzez czerpanie wody z kolektora jest często żmudne i czasochłonne, co może zniechęcić niektórych.

Dzięki tej bezprzewodowej pompie do wody deszczowej zapewniamy proste i praktyczne rozwiązanie demokratyzacji zbierania wody deszczowej we wszystkich ogrodach i ochrony zasobów wodnych.

Sojusz POWER FOR ALL jest także owocem tego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Jakie korzyści daje ten system wymiennych baterii wymiennych dla użytkownika i dla środowiska? ?

Sojusz POWER FOR ALL ma trzy główne zalety:

- Praktyczne: koniec z niepotrzebnymi bateriami i ładowarkami zaśmiecającymi garaż do tego stopnia, że ​​nie wiadomo, które narzędzie pasuje do konkretnego akumulatora. Jedna bateria i jedna ładowarka wystarczą do wszystkich kompatybilnych produktów z zakresu majsterkowania, ogrodnictwa, sprzętu AGD, sprzątania, rekreacji, malowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, dekoracji i rękodzieła.

- Ekologiczny: zwykle mówimy, że najlepsze odpady to te, których nie produkujemy. Zmniejszając liczbę posiadanych baterii, wykonujemy gest w kierunku planety.

- Ekonomiczne: jeśli potrzebujesz kupić nowe narzędzie i masz już akumulator od Alliance POWER FOR ALL, to wystarczy, że zdecydujesz się na prosty wariant bez akumulatora i ładowarki, czyli mniej Drogi. Dzięki temu oszczędzasz miejsce i pieniądze przy każdym nowym zakupie.

Wreszcie zobowiązania Grupy Bosch są również odzwierciedlone w rozwoju produktów i procesie produkcyjnym. Jak grupa osiągnęła neutralność węglową ?

Główne dźwignie służące osiągnięciu neutralności węglowej to:

- wykorzystanie zielonej energii elektrycznej z farm wiatrowych i słonecznych

- efektywność energetyczna naszych obiektów

Przeprojektowujemy również nasze produkty, tak aby łączyły nasz cel zrównoważonego rozwoju z:

- wzrost wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu w naszych produktach i opakowaniach

- optymalizacja możliwości naprawy naszych produktów, aw szczególności naszych kosiarek, aby móc je naprawiać zamiast wyrzucać.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here