3 pytania do firmy Or Brun w sprawie całkowitego odnowienia asortymentu produktów ogrodniczych

Lub Brun, pionier w dziedzinie naturalnych produktów ogrodniczych, właśnie zakończył całkowite odnowienie swoich asortymentów. Marka przechodzi prawdziwą metamorfozę. Wyjaśnienia z Maud Le Bris, dyrektorem ds. Marketingu i komunikacji Or Brun.

0 akcji

Albo Brun, pionier w dziedzinie naturalnych produktów ogrodniczych, właśnie zakończył całkowitą odnowienie swojego asortymentu mieszanek glebowych, nawozów, ściółki i nawozów, aby zaoferować prostsze, skuteczniejsze i bardziej naturalne produkty. Marka wzmacnia również swój wizerunek, oferując sobie prawdziwą metamorfozę. Wyjaśnienia z Maud Le Bris, dyrektorem ds. Marketingu i komunikacji Or Brun.

W ostatnich latach marka Or Brun całkowicie odnowiła swoją ofertę. Z czego składają się ewolucje ?

W 2018 roku wraz z integracją marki z Grupą Elephant Vert zdecydowaliśmy się zrewitalizować i odmłodzić naszą markę. Teraz Brun ma szczęście, że cieszy się dobrą opinią wśród pasjonatów ogrodnictwa i wydawało nam się ważne, aby rozpowszechniać naszą markę wśród młodszych odbiorców, docierając również do większej liczby amatorów i mieszkańców miast. Nasza praca polega zatem na przepracowywaniu wizerunku naszej marki, pozycjonowania i naszej oferty..

Jeśli chodzi o markę, to zauważyliście, nasze logo jest jaśniejsze, bardziej czytelne i bardziej miękkie. Jeśli chodzi o hasło, oparliśmy nasze stanowisko na prostej radości z dzielenia się owocami swojej działalności w ogrodzie z następującą przesłanką: „Uśmiechnij się, ogród! ”. Całą strategię rozwoju naszej oferty oparliśmy na prostocie, wydajności i naturalności.

Prostota użytkowania została przemyślana od transportu (wiadra, torby z uchwytami), poprzez przechowywanie (małe formaty, zamki do zamykania, doypacki) i użytkowanie (miarka, wiaderko), aż do do wdrożenia produktu. Jednym z najlepszych przykładów pod względem składu aplikacji jest nawóz granulowany lub nawóz granulowany.

Zoptymalizowaliśmy również wydajność dzięki formułom często wzbogacanym o stymulator wzrostu (Or 'Activ), aby zapewnić lepszy wynik, lub formułami o wielu działaniach (takich jak nasz 4-działkowy nawóz do trawników lub nasza nawożona ściółka) lub dzięki formułom z łatwym dozowaniem.

Wreszcie, wszystkie nasze produkty są naturalne, nadające się do użytku w rolnictwie ekologicznym (UAB), a od roku nasze opakowania są projektowane z surowców biologicznych, czyli głównie w oparciu o materiały roślinne i nadające się do recyklingu..

W 2018 roku przerobiliśmy całą gamę nawozów, ze szczególnym naciskiem na efektywność, wprowadzając nasz preparat Or 'Activ (dodatek stymulujący wzrost agronomiczny). W 2019 roku przerobiliśmy glebę, glebę (z formułą Pere Francois, bez torfu, wzbogaconą Or 'Activ, stymulatorem wzrostu) i ściółką (wprowadzenie gamy ściółek dekoracyjnych ściółka nawozowa ozdobna). W 2020 roku zakończyliśmy tę pracę gamą nawozów, naszym słynnym Brązowym Złotem, które sprawiło, że marka zyskała renomę od momentu jej powstania. W programie 6 referencji, kilka nowości, w tym 100% nawóz roślinny.

Firma Or Brun koncentruje się również na rozwoju swoich produktów nawozowych w 100% pochodzenia roślinnego. Jakie są zalety ?

Zdecydowaliśmy się opracować nawóz w 100% pochodzenia roślinnego, aby wzmocnić naszą pozycję jako naturalnego gracza. Chcieliśmy zaoferować „zielone” rozwiązanie oparte wyłącznie na roślinach, które odżywiają ziemię i odżywiają rośliny. Nawóz ten nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, a w naszych czasach, jako lider naturalnych produktów w ogrodzie, formuła bez substancji zwierzęcych wydawała się nam spełniać oczekiwania naszych konsumentów. Na tym polega główna różnica i nie wpływa to w żaden sposób na jego skuteczność, wręcz przeciwnie !

Podobnie jak nasz sztandarowy produkt Or Brun, 100% nawóz roślinny Or Brun jest kompostowany przez 12 miesięcy i zapewnia nieodłączne korzyści przy formułowaniu nawozu:

  •  sprzyja życiu w glebie, odżywia rośliny i glebę przez rok (prostsze) oraz poprawia przyswajalność nawozów (wydajniejsze).
  •  Jego składniki są w 100% naturalne i UAB (bardziej naturalne).
  • Wreszcie, torba jest surowcem biologicznym i nadaje się do recyklingu, aby zmniejszyć ślad węglowy. I niewiele więcej: ma bardzo przyjemny zapach próchnicy, co jest prawdziwą zaletą na przykład w porównaniu z końskim nawozem !

Wprowadzona na rynek w zeszłym roku ozdobna nawożona ściółka jest dobrym przykładem dążenia do innowacji, pozostając wiernym w 100% naturalnym rozwiązaniom ?

W rzeczywistości, jak wyjaśniłem wcześniej, od czasu pracy nad repozycjonowaniem marki postępujemy zgodnie z bardzo jasnymi wytycznymi. Ściółkowanie nawożone ozdobnymi w pełni spełnia nasze cele, a mianowicie:

  •  prościej: to produkt o 4 działaniach! Jak każde mulczowanie, zapewnia 3 podstawowe działania: ograniczenie rozmnażania się chwastów (łatwość pielęgnacji), utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności i świeżości na powierzchni gleby (ochrona roślin, dzięki czemu ułatwia sadzenie). konserwacja), chronią glebę przez cały rok przed zagrożeniami klimatycznymi. Ale dodatkowo, dzięki swojej ekskluzywnej formule, odżywia glebę i utrzymuje aktywność mikroorganizmów na powierzchni gleby przez sezon dzięki kompostowi i wysokiej zawartości próchnicy.
  •  Bardziej efektywny: wzbogacony nawozem Brown Gold (mieszanka obornika i wodorostów kompostowanych przez 12 miesięcy). I to właśnie ten dodatek Or 'Activ daje mu czwarte szczególne działanie: odżywianie gleby, aby lepiej odżywiać rośliny, jednocześnie je chroniąc.
  •  Bardziej naturalne: znowu chodzi o składniki pochodzenia naturalnego, UAB, zapakowane w torbę ze źródeł biologicznych i nadającą się do recyklingu. I ma też trochę więcej: jest wersja do ogrodu warzywnego, a prezentujemy tutaj wersję do ogrodu ozdobnego. Różnica między nimi polega na doborze komponentów, a także na ich żywotności. Są one wybierane cieńsze, bardziej estetyczne i trwalsze dla elementów ozdobnych, aby nadać łóżkom bardziej efektowne wykończenie. W przypadku nawożonej ściółki warzywnej składniki ulegną samoczynnej degradacji w glebie, aby ją odżywić i móc powtórzyć operację w ogrodzie warzywnym w następnym roku.

#106 Farmaceutyczne Podsumowanie Tygodnia

Opis:
To był jeden z bardziej przełomowych tygodni w historii polskiej farmacji. Ustawa o zawodzie farmaceuty w końcu opuściła Parlament i trafiła na biurko Prezydenta. To zdecydowanie najważniejsze, ale nie jedyne wydarzenie minionego tygodnia, które warto sobie przypomnieć...Interesują Was aktualności z rynku farmaceutycznego i aptecznego, ale nie macie czasu śledzić codziennych doniesień w mediach? Właśnie dla Was powstaje Farmaceutyczne Podsumowanie Tygodnia!? Omawiane doniesienia:1. Ustawa o zawodzie farmaceuty trafia na biurko Prezydenta‼ Ustawa o zawodzie farmaceuty czeka już tylko na podpis Prezydenta➡ https://mgr.farm/aktualnosci/ustawa-o-zawodzie-farmaceuty-czeka-juz-tylko-na-podpis-prezydenta/‼ Sejmowa Komisja Zdrowia rekomenduje odrzucenie kluczowych poprawek Senatu➡ https://mgr.farm/aktualnosci/sejmowa-komisja-zdrowia-rekomenduje-odrzucenie-kluczowych-poprawek-senatu/2. Władze WUM wycofują się z przejęcia części Wydziału Farmaceutycznego‼ Władze WUM rezygnują z przejęcia części Wydziału Farmaceutycznego➡ https://mgr.farm/aktualnosci/wladze-wum-rezygnuja-z-przejecia-czesci-wydzialu-farmaceutycznego/3. Apteki bez Płynnej Glukozy dla diabetyków?‼ Apteki bez Płynnej Glukozy dla cukrzyków. To “środek spożywczy ogólnego spożycia”…➡ https://mgr.farm/aktualnosci/apteki-bez-plynnej-glukozy-dla-cukrzykow-to-srodek-spozywczy-ogolnego-spozycia/4. Przypadki polekowego uszkodzenia wątroby po popularnym leku przeciwbólowym‼ Przypadki polekowego uszkodzenia wątroby po popularnym leku przeciwbólowym➡ https://mgr.farm/aktualnosci/przypadki-polekowego-uszkodzenia-watroby-po-popularnym-leku-przeciwbolowym/5. Kryminalistyczne oblicze farmacji w nowym numerze MGR.FARM‼ Kryminalistyczne oblicze farmacji w najnowszym MGR.FARM➡ https://mgr.farm/aktualnosci/kryminalistyczne-oblicze-farmacji-w-najnowszym-mgr-farm/➡ https://mgr.farm/magazyn/

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here