4 wskazówki dotyczące oszczędzania miejsca w szafie

Aby zoptymalizować swoją szafę, nie wahaj się rozstać z rzeczami, których już nie używasz. Śledź nas, aby uzyskać inne wskazówki.

16 akcji

Często brak miejsca w szafie jest wynikiem złego przechowywania. Wykorzystaj całą przestrzeń w swojej szafie dzięki naszym wskazówkom.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

- Jak oświetlić szafę ?
- Jak zainstalować szafki na strychu ?

38 GENIALNYCH TRIKÓW NA ZAOSZCZĘDZENIE MIEJSCA

Opis:
NIESAMOWITE TRIKI NA ZYSKANIE PRZESTRZENICzasami mamy wrażenie, że nasze mieszkanie staje się coraz mniejsze i nie mamy już miejsca na przechowywanie rzeczy. A jest to problem, jeśli nosimy się z zamiarem zakupu nowych bibelotów, a nie mamy gdzie ich trzymać. W filmiku pokażemy wam niesamowite sposoby na zaoszczędzenie miejsca, dzięki którym zwiększycie przestrzeń i miejsce w waszym domu.- Jeśli szukacie sposobu na stworzenie tymczasowego miejsca do pracy, które możecie szybko schować, kiedy nie potrzebujecie z niego korzystać, mamy coś dla was. Pokażemy wam jak stworzyć lustro, w którym znajdować się będzie biurko. Po skończonej pracy możecie je po prostu złożyć i zawiesić na ścianie.- Dla tych, które szukają sposobu na przekształcenie taniej komody w drogo wyglądający mebel, mamy najlepszy na to trik! Po prostu oklejcie szuflady dowolną tapetą, a resztę pomalujcie na pasujący kolor.- W filmiku znajdziecie także pomysły na własnoręczne tworzenie mebli z plastikowych butelek. Możecie na przykład zrobić z nich pufę. Potrzebujecie do tego plastikowe butelki, dwa kawałki tektury, taśmę klejącą, wełnę i materiał.- Czy wiecie, że możecie wykorzystać opakowania po Pringles’ach i zrobić z nich funkcjonalne akcesoria do łazienki do przechowywania wacików i patyczków do uszu? Nie tylko wykorzystacie opakowania, które miały wylądować w koszu, ale także stworzycie z nich modne gadżety. Wystarczy przykleić na nie marmurkową tapetę.Jeśli macie w domu segregatory na dokumenty możecie je w zasadzie wykorzystać w całym mieszkaniu, żeby sprawnie wszystko uporządkować.- Wykorzystajcie je do przechowywania środków chemicznych w szafkach kuchennych.- Dzięki nim przechowacie warzywa.- Segregatory przydadzą się w łazience do przechowywania papieru toaletowego.- Możecie je także użyć do porządkowania biżuterii albo przechowywania prostownicy do włosów.CZAS:0:07 - Niesamowite biurko z lustra2:03 - Własnoręcznie robiona pufa3:46 - Porządkowanie w kuchni5:15 - Genialny trik z poszewką na kołdrę5:42 - Fajne pomysły na porządkowanie szafy9:46 - Świetny organizer do szafy12:18 - Jak przechowywać biżuterię13:31 - Przegródki do szuflady14:21 - Prawidła do butów15:52 - Dozownik na plastikowe worki16:54 - Trik na splątane kable------------------------------------------------------------------------------------------Zasubskrybuj nasze kanały:JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw55-minutowe Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3rePRAWDZIWE HISTORIE: https://goo.gl/4fXJWXŁatwe i przyjemne projekty do zrobienia w domu. Cieszcie się własnoręcznie zrobionymi przedmiotami! OFICJALNY KANAŁ

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here