5 błędów, których należy unikać przy czarno-białej dekoracji sypialni

Nic dziwnego z dekoracją w trybie czarno-białym

Czy „czarno-biały” to styl, który inspiruje Ciebie i ten, który chcesz zaadoptować do swojego wnętrza lub sypialni? Dobry pomysł: czasami nowoczesny, czasem klasyczny, czarno-biały pozwala na wszelkie odważne i wszelkie ekscesy! Deco i strona mebli, masz wybór, ale czasami trudno się zdecydować! Jak więc zastosować czarno-białą dekorację bez popełniania błędów? Jak stworzyć harmonijną atmosferę za pomocą dwóch całkowicie przeciwstawnych kolorów? Oto kilka wskazówek i porad dotyczących udanej dekoracji w dwóch odcieniach !

5 błędów, których należy unikać w czarno-białym wystroju sypialni
  • Podziel się:

Błąd nr 1: niewyważenie czerni i bieli

Wybór czerni i bieli jest dobry! Umiejętność zrównoważenia tych dwóch odcieni jest jeszcze lepsza! Rzeczywiście, ta ostatnia nie może mieć tego samego miejsca: dlatego pamiętaj przede wszystkim, że czerń musi być znacznie mniej obecna niż biel i że nawet jeśli jest to kolor, który uwielbiasz, nie wolno go używać. na wszystkich ścianach lub na suficie, z ryzykiem zmniejszenia jasności pomieszczenia.

Dla czarno-biały wystrój sypialni Udana czerń może być jednak doskonale podkreślona na meblach i przedmiotach dekoracyjnych, dzięki niewielkim subtelnym akcentom. 


Wręcz przeciwnie, biel może być obecna wszędzie: na ścianach, meblach, tkaninach, a nawet wszystkich przedmiotach dekoracyjnych. !
 

Błąd nr 2: nie zmieniaj materiałów

Jeśli wybierzesz czarno-biały wystrój sypialni, możesz narazić się na nudne wnętrze. Aby tego uniknąć, konieczne jest zróżnicowanie materiałów, zróżnicowanie kolorów, naprzemiennie matowe i błyszczące ... Odważ się mieszać len, aksamit, wełnę, koronkę i bawełnę ! 


Po stronie mebli można wybrać np. Drewno bejcowane na czarno i lakierowane lub lakierowane na biało dla nadania połysku. Ze względu na swoje niuanse materiały mineralne pojawiają się również w czarno-białej dekoracji.
 

Błąd nr 3: postaw na 100% czerni i bieli

Uwaga, wybierz czarno-białe wnętrze sypialni jest dość ryzykowne, ponieważ grozi straszną utratą życia! Aby Twoja sypialnia była przytulna i przytulna, pamiętaj, że czarno-biała atmosfera może obejmować wszystkie odcienie szarości. 


Koloru nie wolno zwalczać, można go uzyskać drobnymi akcentami, na przykład przez zielone rośliny lub małe przedmioty dekoracyjne. 


Aby nadać charakter czarno-białemu pomieszczeniu, należy zwrócić szczególną uwagę na dobór materiałów, które muszą być bardzo jakościowe i nie wahać się zdecydować się na naturalne materiały po stronie autentycznej..
 

Błąd 4: rezygnacja z ciepłej atmosfery

W przeciwieństwie do otrzymanych pomysłów a czarno-biały wystrój sypialni może być całkiem ciepło! Aby to zrobić, możesz:

  • Graj ze światłami;
  • Używanie i nadużywanie narzut, dywaników i poduszek;
  • Ubierz ściany w ramy wszelkiego rodzaju, ale w czerni i bieli.
  • Odważ się używać grubych tkanin, takich jak aksamit na zasłonach okiennych.
     

Błąd nr 5: faworyzuj zjednoczone

Więc twój czarno-biały wystrój sypialni nie jest matowy, należy unikać dużych jednolitych powierzchni i bez wahania preferować tkaniny wzorzyste, w paski lub w kropki. Na białej lub czarnej sofie połóż mnóstwo poduszek z różnych tkanin, odważ się na dywaniki i designerskie lampy, uwolnij swoją wyobraźnię !
 

Czarno-biała sypialnia

Opis:
Czarno-biała sypialnia to pomysł na eleganckie i ponadczasowe urządzenie tego wnętrza.Przeczytaj cały artykuł na portalu e-: www.e-/a/6720,czarno-biala-sypialnia

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here