5 oryginalnych pomysłów na samodzielne zrobienie z kasztanów

Pomysły pełne oryginalności do łatwej realizacji z kasztanami, do zajęcia dzieci we wrześniu !

5 oryginalnych pomysłów na majsterkowanie z kasztanami
  • Podziel się:

To jest dom! Nadszedł czas na zakup materiałów eksploatacyjnych, formularze do wypełnienia, zeszyty do zakrycia ... i kasztany w kieszeniach! Za kilka dni maluchy zgromadzą całą kolekcję na placu zabaw. Więc co z tym zrobimy? 5 oryginalnych pomysłów na majsterkowanie z rodziną w następny weekend !

Alfabet do nauki czytania kasztanami

Za pomocą prostego, białego pisaka lub korektora, brązowe kolory zamieniają się w grę liter, podczas której możesz uczyć się alfabetu podczas zabawy! Po prostu napisz list na każdym brązowym i ułóż słowa, zdania, a nawet wiersze! Niezłe majsterkowanie z małymi dziećmi w wieku szkolnym CP.

Uczę się czytać kasztanami! (Źródło)

Żyrafa z kasztanami i szaszłykami

Trzy kasztany, trzy szaszłyki, a oto wspaniała wrześniowa żyrafa! Zapałki i wykałaczki pozwalają również na stworzenie prawdziwego zoo, kojarząc kasztany jak klocki Lego. Jeśli kolce nie wchodzą łatwo, rozważ przygotowanie otworów za pomocą świdra do drewna...

Wyimaginowany bestiariusz pełen poezji (Źródło)

Śmieszne zwierzęta w kasztanach i plastelinie

A dzięki plastelinie do detali Twój bestiariusz będzie jeszcze piękniejszy! Zacznij składać swoje zwierzęta za pomocą wykałaczek i zapałek, a następnie zaoferuj im kolorowe akcesoria: uszy, pień, grzywę, ogon, kopyta, czapki, szaliki, wszystko, co jest dozwolone, uwolnij swoją kreatywność !

Nieograniczona wyobraźnia ... (Źródło)

Potwory z kasztanami i szpilkami

Uwielbiamy tych małych kosmitów z brązów, kolorowych szpilek i ruchomych samoprzylepnych oczu! Jeśli nie pozwolimy maluchom obsługiwać szpilek, starsze pokochają tworzenie kolekcji zabawnych potworów. A tak przy okazji, kto powiedział, że jesienne rękodzieło jest zarezerwowane dla dzieci? ?

Nowa czynność do wykonania między współpracownikami? (Źródło)

Lalki kasztanowe pełne humoru

Fani Shadoks pokochają te zabawne lalki w kolorze brązowym, kolorową kulkę z filcu, samoprzylepne ruchome oczy i mały kawałek drutu. A z małym filcowym kapeluszem na głowie twoje wrześniowe rękodzieło będą wyglądać jak prawdziwe dzieła sztuki! Dowiedz się również, jak zrobić girlandę z kasztanów .

Małe kolorowe lalki ... (Źródło)

Kasztanowe ludziki i zwierzęta film edukacyjny DLA DZIECI po polsku [jak zrobić budowa ludzików]

Opis:
Na filmie przedstawiamy jak zrobić kasztanowe ludziki i zwierzęta z kasztanów i zapałek. Budujemy kasztanowego Rycerza, kasztanowego Konia, Jeża, Ślimaka i Pająka. Film edukacyjny dla dzieci po polsku. Jak zrobić ludzika z kasztanów i zapałek. Zabawa ludzikami.____________________________________________________Subskrybuj kanał AbcZabawa:https://www.youtube.com/c/AbcZabawa?sub_confirmation=1____________________________________________________Współpraca: [email protected]____________________________________________________Muzyka:Kevin MacLeod: Daily Beetle – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)Źródło: music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1500025Wykonawca: Kevin MacLeod: Carefree – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)Źródło: music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400037Wykonawca:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here