6 wskazówek w przedpokoju, aby zaoszczędzić czas rano

Zarządzaj codziennym maratonem dzięki dobrze zorganizowanej organizacji

6 wskazówek na korytarzu, aby zaoszczędzić czas rano
  • Podziel się:
Dobrze zorganizowane wejście do domu może być sprytnym sposobem na optymalizację czasu rano i rozpoczęcie dnia na właściwej stopie. Często między budzeniem dzieci, przygotowywaniem śniadania, myciem i ubieraniem się, często można się przytłoczyć. Aby poradzić sobie z podstawową poranną rutyną i zapobiec przekształceniu się Twojego przebudzenia w prawdziwą mękę, wybrał dla Ciebie sześć wskazówek, które zapewnią Ci spokojny początek dnia..

Wsparcie dla toreb i tornistrów

Aranżując wydzieloną przestrzeń na torby i tornistry to ciekawy pomysł na uniknięcie porannego zgiełku i dzięki temu zrelaksowany początek dnia. Ręcznie robiony pręt ścienny, wieszak lub wieszak na ubrania !

Wieszak na ubrania

Nie sposób też przeoczyć niezbędnego wieszaka na ubrania w dobrze zorganizowanym holu wejściowym. Aby znaleźć płaszcz, szalik lub czapkę w mgnieniu oka, rozważ wieszak ścienny, który ma tę zaletę, że elegancko ozdabia ścianę, jest niedrogi i oszczędza dużo miejsca. . Możesz zdecydować się na tradycyjny model stojący. A jeśli zabraknie Ci miejsca, wybierz naklejki.

Kosz z biżuterią

Nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania biżuterii i akcesoriów. Kiedy kochasz bransoletki, pierścionki i naszyjniki i masz ich kilka par lub gdy w domu jest dużo osób, lepiej mieć praktyczny i funkcjonalny schowek, aby uniknąć męczarni przy odrabianiu prac domowych. szukaj ich przy wyjeździe. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest przechowywanie ich w pudełku. Jeśli masz szafę w przedpokoju, możesz również wyobrazić sobie system do ich zawieszenia lub wbudowania koszy lub małych szafek na ścianę i sklasyfikowania ich. Będzie ci wtedy bardzo łatwo, kiedy pójdziesz do pracy, aby się w to zagłębić, ponieważ jest to twój zasięg..

Uchwyt na telefon

Rozpoczynanie dnia na właściwej stopie wymaga organizacji, którą organizuje minuta. Ładując i umieszczając telefon komórkowy w dedykowanym uchwycie dzień wcześniej, możesz mieć pewność, że nie zapomnisz go wychodząc z domu..

Lustro ze schowkiem

Zainstalowanie lustra w korytarzu to kolejna wskazówka, aby zaoszczędzić czas rano. Nie tylko poszerzy to wejście, ale będzie miało również bardzo praktyczny aspekt. Rzeczywiście, zainstalowanie lustra w przedpokoju pozwoli Ci przed wyjściem sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. A żeby zaoszczędzić dodatkowy czas, wybierz model ze schowkiem, w którym umieścisz makijaż. Dzięki tej sztuczce nie będziesz już chodzić tam i z powrotem do łazienki !

Brelok na klucze do ściany

Ha ... klucze! Zdecydowanie sprawiają, że rano widzimy wszystkie kolory! Masz dość marnowania czasu na ich szukanie podczas wymeldowania? Z zawieszonym na ścianie breloczkiem na klucze odwieczne pytanie „gdzie są moje klucze?” Powinien zniknąć na dobre! Półki ścienne, kochający brelok do kluczy, mała szafka ścienna czy zabawna wersja, nie brakuje pomysłów na praktyczne, funkcjonalne i dekoracyjne wejście !

3 wskazówki, jak zaoszczędzić czas (na telefonie)

Opis:
3 mikro wskazówki związane z używaniem telefonu, które oszczędzą wam czas: - powiadomienia;- dźwięk;- szybkość oglądania video.#KamilaKrukKsiążka do kupienia na: /krukkamilaINSTAGRAM: https://www./krukamila/Moje książki:Wyspy komfortuKim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebiePrzedsiębiorca w podróżySprzedawaj więcejPowerbook. Czytaj i działaj!

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here