8 akcesoriów do dobrego kominka!

Akcesoria, które pozwolą cieszyć się przyjemnością płynącą z dobrego kominka, bez wylewów i ryzyka poparzeń, ale przede wszystkim ze stylem !

8 akcesoriów do dobrego kominka !
  • Podziel się:

Kto nie marzy o dobrym kominku? Rozgrzej się przy kominku gorącą czekoladą, delektuj się chwilami z rodziną, powąchaj zapach wędzonego drewna… Kominek jest dobry, a wyposażenie jeszcze lepsze. Dzienniki strzelnicze, zapora lub rama, oto 8 akcesoriów do pięknego ognia !

Worek na drewno, 20 € *, Esschert Design

Szukasz alternatywy dla wiklinowego kosza do transportu i przechowywania kłód lub podpałki obok kominka? Pomyśl o worku na drewno! Lekki i bardzo praktyczny, składa się i jest łatwy w czyszczeniu dzięki wodoodpornemu płótnie.

Zakres kłód, 38,90 € *, Wadiga

Zamiast wpuszczać kłody do wody na zewnątrz, uczyń je dekoracyjnym atutem dzięki temu eleganckiemu stalowemu stojakowi na kłody. Umieszczony obok kominka nada mu designerskiego charakteru i pozwoli mieć rezerwę kłód na wyciągnięcie ręki !

Designerski czarny kominek elektryczny, 639 € *, Kamin Klaus

Zafunduj sobie przytulny kominek w swoim salonie, nawet jeśli przewód kominowy nie działa. Z kominkiem elektrycznym wszystko staje się możliwe. Wybierz ten model w kolorze czarnym: gwarancja przyjemnych chwil, mniej czyszczenia !

Rama kominka z drewna Ceruse, 222,09 € *, Dekoracja dawniej

Dla ciebie kominek rymuje się ze staroci. Z braku kominka w stylu vintage, daj się skusić drewnianym gzymsem. Fajny sposób na eleganckie ubranie ściany lub pieca i oddanie się wystrojowi dzięki tacy !

Duża siatka przeciwpożarowa, 99 € *, Chemin de Campagne

Jeśli Twój kominek jest otwarty, lepiej chronić otoczenie dużym ozdobnym żelaznym parawanem. W środku wybuchu epidemii nie będziesz już bać się projekcji, a przez resztę czasu zapora ogniowa wprowadzi industrialny charakter do Twojego salonu !

Kosz na drewno, 49,50 € *, Chemin de Campagne

Z kominkiem zawsze potrzebujesz stojaka na drewno do przechowywania drewna. W dekoracji pchlego targu ten stylowy żelazny kosz zdziała cuda. A latem zawsze możesz zamienić go w stylowy magazyn lub stojak na czasopisma !

Serwisant kominka z kutego żelaza, 92,80 € *, Aubry Gaspard

Aby bezpiecznie rozpalić i utrzymać dobry kominek, lepiej jest go wyposażyć. Miotła, łopata, poker i szczypce - na tym zestawie kominkowym z kutego żelaza będziesz mieć wszystkie niezbędne akcesoria. Ozdobny dodatek o mocnym charakterze !

Odkurzacz do popiołu, 52,80 € *, Aubry Gaspard

Czyszczenie kominka nigdy nie jest przyjemnością, trzeba to przyznać. Ułatwiamy więc życie i inwestujemy w odkurzacz popiołu kominowego. Co połączyć epidemie bez zadawania pytań! Jeśli nadal wahasz się co do dekoracji wokół kominka, oto co dać Ci pomysły! Cena podana na stronie w dniu 23.03.2018, może ulec zmianie w zależności od ofert handlowych.

Poznaj zalety kominka NBU od Kratki

Opis:
Trójstronnie przeszklony wkład NBU łączy w sobie unikalną estetykę i wyjątkowe właściwości użytkowe. Poza walorami wizualnymi, urządzenie gwarantuje sprawne ogrzewanie pomieszczeń i ekologiczne spalanie drewna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, charakteryzuje się nieprzeciętnym wyglądem oraz intuicyjną obsługą. Jedną z jego wielu zalet jest możliwość podłączenia dolotu powietrza z zewnątrz. Elegancji wkładu dodaje dekoracyjne przeszklenie typu GLASS. Ponadto posiada on blokadę rodzicielską, chroniącą przed niepowołanym otwarciem drzwi.Znajdź dystrybutora Kratki na:mapa.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here