8 wskazówek dotyczących czyszczenia butów z białej tkaniny

Czy twoje białe buty wyglądają na szare? Poznaj nasze wskazówki, jak je czyścić i dłużej zachować połysk.

89 akcji

Buty z białej tkaniny, podobnie jak trampki, są popularne zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Ale oto jest, ten kolor, który pasuje do wszystkiego, jest wyjątkowo niechlujny ! Spacer po trawiastym polu, deszcz czy nawet spacer po mieście mogą być śmiertelne dla białych butów. W rzeczy samej, nawet najmniejsza plama może być trudna do usunięcia a tkanina może szybko zmienić kolor na żółty. Odtąd trampki są brzydkie i często zapomina się o nich w głębi szafy. Ale czy wiesz, że jest to możliwe łatwe do czyszczenia buty z białej tkaniny aby nadać im cały blask? Powiemy Ci więcej !

Czy podeszwa twojego białego buta jest brudna i nie wiesz, jak ją wyczyścić? Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby polubić nowe białe trampki !

Jak usunąć plamy z butów z białej tkaniny ?

Doszedłem do końca plamy na butach z białej tkaniny, będziesz potrzebować szmatki, miękkiej gąbki, szczoteczki, szczoteczki do zębów i gumki. Aby je wyczyścić, zdecyduj się na naturalne produkty, takie jak ocet, mydło marsylskie i soda oczyszczona..

  • Aby usunąć zabrudzenia z białych butów: gąbką, wodą i mydłem marsylskim oczyść zabrudzenia. Pozostawić do wyschnięcia.
  • Czyste ślady trawy na białych butach: użyj pędzla i sody oczyszczonej. Wyszczotkuj but, aby usunąć ślad. Spłucz letnią wodą.
  • Czyste czarne ślady na białych butach: aby wyczyścić najbardziej uparte ślady, wymieszaj sodę oczyszczoną i biały ocet. Nanieś tę mieszaninę na plamę, która ma zostać usunięta.

Odkryj 8 wskazówek dotyczących czyszczenia butów z białej tkaniny.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

  • Jak dbać o buty z nubuku ?
  • Jak wygładzić odzież skórzaną za pomocą generatora pary ?
  • 4 wskazówki dotyczące naprawy zadrapań na butach

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here