9 wskazówek, jak odświeżyć wnętrze!

Lato jest na czubku nosa. Aby uniknąć udaru cieplnego, odśwież swoje wnętrze za pomocą wskazówek dotyczących dekoracji z Home & Works.

85 akcji

Nie masz basenu do nurkowania, a plaża nie jest w pobliżu. Odświeżające palety kolorów, płynąca woda, jest mnóstwo wskazówek na temat zrekompensować ciepło lato. Żegnaj upały i witaj świeżość.

Podpinanie modułu Bluetooth do radia samochodowego! #101_Napraw

Opis:
Oglądaj "101 Napraw" w niedzielę o 10:00 na TVN Turbo oraz : playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S09E02,150619Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1Grzegorz Duda to doświadczony mechanik, który nie krzywi się na widok kilkunastoletniego samochodu - wie, jak wygląda polska motoryzacyjna rzeczywistość i stara się przekazać jak najwięcej cennej wiedzy właścicielom tego typu pojazdów. Uświadamia, że wiele napraw można przeprowadzać we własnym zakresie, oszczędzając czas i pieniądze. Doradza, jak wstępnie diagnozować popularne usterki, krok po kroku demonstrując metody ich usuwania. Cenne wskazówki dotyczące eksploatacji samochodu i lepszego rozumienia jego zachowań przydadzą się także użytkownikom współczesnych aut. To już dziewiąta seria popularnego programu poradnikowego.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here