9 błędów, których należy unikać przy budowie antresoli

Chcesz zagospodarować antresolę? Oto kilka wskazówek, a co najważniejsze, kilka błędów, których należy unikać.

0 akcji

Sypialnia, przebieralnia, salon lub zen corner

...

Antresola to prawdziwa wartość dodana we wnętrzach. Rzeczywiście oferuje dodatkowa przestrzeń bez dodawania metrów kwadratowych. Ale to wysoki pokój musi być dobrze zagospodarowany, aby w pełni z niego skorzystać. Tutaj jest 9 błędów, których należy unikać przy antresoli.

Błędy, których należy unikać w przypadku antresoli 

Niezależnie od funkcji pomieszczenia, należy przestrzegać pewnych zasad zbuduj antresolę. Przede wszystkim konieczne jest, aby lekki. Baldachim, okna dachowe lub projektowe lampy wiszące są zatem wymagane dla przestrzeń wypełniona jasnością. Plik zbyt imponujące meble należy unikać na antresoli, aby ta przestrzeń mogła prawidłowo oddychać. Ponadto ochroniarz należy wybierać ostrożnie. Dla styl loftu w nowym jorku, postawić na czarna metalowa balustrada co da atmosfera przemysłowa w Tobie.

Jaka dekoracja na kokonową antresolę ?

Niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, czy salon, lubimy, aby antresola była przyjemna i kokon. Aby to zrobić, założyliśmy plik przejrzysta i uporządkowana dekoracja. Plik Biały to zwycięski kolor. Jest ważne by stworzyć harmonię między górą a dołem antresoli tak, aby wizualnie nie zepsuć dekoracji. Dlatego polegamy na udanym mrugnięciu oka podobne materiały i na podobny styl deco. Plik lustra są niezbędne w półpiętro wizualnie powiększyć przestrzeń. Kochamy ich XXL i okrągły na odrobinę więcej przytulne i pocieszające.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here