Ubezpieczenie domu od wielu ryzyk: dlaczego warto je wybrać?

Chcesz wynająć mieszkanie? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o kompleksowym ubezpieczeniu domu !

0 akcji

Właściciel jako najemca, umowa domu obejmująca wiele ryzyk to optymalne ubezpieczenie! Dzięki szerokiej gamie gwarancji tego typu umowa jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o ochronę przed wypadkami lub uszkodzeniami.

Jeśli ta umowa jest opcjonalna dla właścicieli, prawo zachęca do niej najemców nieumeblowanych lokali mieszkalnych, przynajmniej umowy ubezpieczenia obejmującej ryzyko najmu (pożar, zalanie, wybuch). Należy pamiętać, że majątek osobisty nie jest chroniony w tym przypadku ani odpowiedzialność cywilna w przypadku obrażeń ciała lub szkód materialnych wyrządzonych osobom trzecim. Aby zabezpieczyć meble, urządzenia, przedmioty i-tech, podczas zakładania ubezpieczenia AC przeprowadza się inwentaryzację, w której podaje się wartość każdego przedmiotu.

Gwarancja Home Multirisk jest wtedy interesujący, bo tylko nieznacznie podnosi rachunek i zabezpiecza przed wyżej wymienionymi niedogodnościami, a także szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta domowe w kontekście odpowiedzialności cywilnej. Oferują ją wszyscy ubezpieczyciele, ale najlepiej porównać oferty i ich ceny.

Najczęstsze gwarancje kontraktu HRM są następujące:

  • Szkody spowodowane przez wodę: (wycieki wody, pęknięte rury, przelewy rur, infiltracje).
  • Uszkodzenia spowodowane ogniem lub dymem
  • Rozbite szkło (drzwi, okna, wykusze)
  • Loty.
  • Szkody spowodowane klęskami żywiołowymi. Należy zauważyć, że wydarzenie musiało zostać ogłoszone w międzyministerialnym dekrecie.

Ubezpieczenie mieszkania i domu Ubezpieczalnia Końskie

Opis:
Ubezpieczenie domu to nie tylko same mury to również stałe elementy, ruchomości domowe oraz możliwe rozszerzenia o assistance domowy, ubezpieczenie nagrobka, ubezpieczenie roweru poza domem, ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i wiele innych.Wielu klientów dopóki nic się nie stanie nie czuje potrzeby ubezpieczenia domu. Jednak kiedy nadchodzą wichury, przyjdzie coś nieprzewidywalnego to nagle.. plujemy sobie w brodę, że trzeba było przemyśleć zakup polisy wcześniej. A przecież to tak niewiele kosztuje. Choćby dziś polisa na 200 tyś dom - koszt od 140 zl w wariancie podstawowym z rozszerzeniem o ubezpieczenie ruchomości domowych i oc w życiu prywatnym. Ubezpieczenie na dom nie jest drogie. A jego cena nie zabija;) Warto więc chronić to co posiadamy. W swojej ofercie posiadam 18 firm ubezpieczeniowych. w podstawowym zakresie ubezpieczenia znajdziecie między innymi deszcz, dym i sadza, grad, huk ponaddźwiękowy, lawina, napór śniegu, osuwanie się ziemi, powódź, pożar, przepięcie, silny wiatr, trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna,uderzenie pojazdu mechanicznego, upadek drzew lub masztów, upadek pojazdu powietrznego, wybuch, zalanie, zapadanie się ziemi, a także stłuczenie i dewastacjaBazuje na sprawdzonych firmach: takich jak WARTA, PZU, GENERALI, ALLIANZ, LINK4, ERGO HESTIA, INTERRISK, AXA, COMPENSA, UNIQA i wielu innychOfertę możesz otrzymać online, na telefon lub w biurzeWystarczy kilka informacji .. Przykładowo takich jak..-z czego zbudowany jest dom-jaki jest jego metraż-rok budowy-standard wykończenia-lokalizacja-zabezpieczenia tj alarm, drzwi z atestem, monitoring itp.-czy istnieje oddzielny budynek-czy ochrona ma być rozszerzona również o ogrodzenie lub inne obiektyPrzygotuje dla Ciebie porównanie kilku ofert I opowiem Ci o szczegółach. Dzięki temu Twoja oferta będzie zawierała to CZEGO POTRZEBUJESZBeata GutUbezpieczalniaTargowica Miejska KońskiePawilon 33501-762-467Znajdziesz mnie też na Instagramie beata_guthttps://www./ubezpieczeniakonskie

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here