Grill paletowy: 30 pomysłów na samodzielne zbudowanie

Grill na paletach na słoneczne dni? Mówimy tak! Użyj palet, aby nadać grillowi nowy, niedrogi wygląd !

0 akcji

Gdy nadchodzi ciepła pogoda, spotykamy się z rodziną lub przyjaciółmi na tarasie lub w ogrodzie, by cieszyć się popołudniami na świeżym powietrzu. To także okazja ciesz się pysznymi grillami. Aby uzyskać oryginalny i niedrogi grill, dlaczego nie zrobić go samemu? Dzięki paletom możesz czbuduj praktyczny wyświetlacz na którym zainstalować grill. Dzięki temu nie będzie już wisieć na betonowych blokach. Rezultat zapiera dech w piersiach !

Jak spersonalizować swój grill na paletach ?

Dla spersonalizuj swój grill za pomocą palet, zacznij od stworzenia tabeli, na której zainstalujesz swoje urządzenie. Przejdź poziom niżej, do przechowuj narzędzia do grillowania. Uważaj, aby gorące żelazko do grilla nie stykało się z drewnem. W tym celu można zainstalować izolację między nimi, na przykład kamień z terakoty..

Grill paletowy: skąd wziąć palety ?

Darmowe palety drewniane można znaleźć w obszarach przemysłowych, supermarketach i hipermarketach, na placach budowy, w hurtowniach lub w małych firmach. Przed podaniem, zawsze pytaj o pozwolenie pracownikom lub właścicielom lokali. Rzeczywiście, niektóre palety są wynajmowane.

Grill paletowy: jakie palety wybrać ?

Przed odebraniem palet, należy uważać na drewno, które można poddać obróbce chemicznymi i toksycznymi procesami i komponentami, aby poprawić jego jakość.

  • Palety nie oznaczone lub ze wzmianką DB są surowe, nie zostały przetworzone. Dlatego nie są toksyczne, ale drewno może szybko ulec zniszczeniu.
  • Palety z logo EUR EPAL są idealne do projektów palet DIY. Wykonane są z najwyższej jakości drewna. Należy je poddać obróbce cieplnej, aby uniknąć rozprzestrzeniania się owadów lub grzybów. Nie są toksyczne ani zanieczyszczające.
  • Kolorowe palety mogą być toksyczne, najlepiej ich unikać.

Odkryj 30 pomysłów na aranżację grilla na paletach. 

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

  • Grill: 10 błędów, których nie powinieneś popełniać !
  • 33 kuchnie zewnętrzne na paletach do samodzielnego wykonania
  • Planchas: nasza oferta na lato

Grillo wędzarnia z cegły rozbiórkowej

Opis:
Grill, wędzarnia, piec chlebowy, płyta fajerkowa

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here