Pokój dziecięcy: 5 pomysłów na dekorację, aby obudzić maluchy

Doskonale wyposażony pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy: 5 pomysłów na dekorację, aby obudzić maluchy
  • Podziel się:
Dzieci muszą być przytomne, aby dobrze rosły, zwłaszcza małe dzieci. Aby im pomóc, możemy się z nimi bawić, robić fajne zajęcia, ale także urządzać im pokój. Jak kontynuować ? Jak znaleźć aranżacje, które ich obudzą? Oto 5 pomysłów na dekorowanie do wykorzystania.

1. Duże dywaniki na podłodze

Twoje dziecko będzie spędzać dużo czasu na podłodze. Dlatego układanie podłóg w pokoju jest bardzo rozsądne. Aby to zrobić, nie ma to jak duże, grube i wygodne dywaniki. Na szczęście wiele marek oferuje je z dziecięcymi dekoracjami. Możesz nawet w pierwszych miesiącach instalować na tych dużych dywanach, budzące przebudzenie dywaniki złożone z kolorów i luster. Oczywiście dywaniki będą w stanie pomieścić wiele zabawek i pluszaków, które następnie będą po prostu przechowywane w koszach z tkaniny..

2. Znajome ustawienia

Dekoracja ścienna jest ważna w pokoju dziecięcym. Kolory powinny być miękkie, a wzory dziecinne. Tu mysz, tam królik

...

Możliwe jest również umieszczenie zdjęć mamy, taty i rodzeństwa. Wreszcie lustro na ściany pokoju dziecka jest zalecane, ponieważ budzi się w każdym wieku !

3. Pojemniki na zabawki na kółkach

Pokój dziecięcy musi być modułowy. Dlatego koniecznie wybieraj kosze na zabawki na kółkach. Możesz więc przechowywać je w razie potrzeby lub oddać do dyspozycji swojej ładnej blond głowy. Przez miesiące te kosze będą obsługiwane przez Twoje dziecko, które może nawet trenować do chodzenia !

4. Mini biblioteka

Nie ma wieku, by doceniać książki. Dlatego od pierwszych miesięcy niemowlęcia konieczne jest zapewnienie mu kącika bibliotecznego. Wskazane jest, aby ta przestrzeń była nieco cofnięta, ponieważ jest przeznaczona na spokój. Zastanów się nad zamontowaniem małego fotela, poduszek XXL, na których można usiąść lub dużego dywanu. Czy masz gigantycznego pluszaka? umieść to w tym kąciku do czytania! Pamiętaj, aby wybrać książki. Najpierw wolę książki kartonowe lub laminowane. Popularne są także książki muzyczne. Biblioteka będzie rosła wraz z dzieckiem.

5. Tabela ponownie

Dziecko musi wyrazić siebie i być kreatywnym. Nie ma nic lepszego niż tablica, na której mógłby w tym celu skorzystać. Te, które można znaleźć w sklepach z zabawkami, są bardzo urocze, ale bardzo brakuje im oryginalności. Wiedz, że możesz stworzyć swój własny stół. Weź drewnianą deskę, którą pomalujesz specjalną farbą, która pozwoli ci użyć na niej kredy. Opraw ten element i zawieś go w pokoju dziecka. Otóż ​​to ! Nadal jest 1001 pomysłów. Na przykład możesz umieścić dom z figurkami, aby Twoje dziecko mogło wykorzystać swoją wyobraźnię. Możesz postawić mu lampkę zmieniającą kolory, odtwarzacz CD do słuchania muzyki itp..

25 SPOSOBÓW NA STYLOWY DOM

Opis:
POMYSŁY NA TANIE DEKORACJENie wydawaj fortuny na dekoracje – możesz je przecież wykonać w domu. Nie będziesz tracić czasu biegając za nimi po sklepach i zaoszczędzisz pieniądze, bo nie będziesz ich, przy okazji, wydawać na rzeczy, których nie potrzebujesz. Tym razem mamy dla ciebie kolekcje ozdób, które sprawią, że twój dom stanie się przytulny i stylowy. Co więcej, mamy dla ciebie pomysły recykling oraz wykorzystanie starych rzeczy jak słomki, zużyte szczoteczki do zębów, plastikowe butelki czy korki od wina. Zacznijmy od pomysły na wykonanie dekoracyjnej „kamiennej” kolumny, która idealnie wypełni pusty kąt twojego salonu. Musisz tylko kupić, a może już masz, kilka makaronów pływackich. Przetnij makarony na pół i ułóż spiralnie wokół tuby. Jeśli rozmiar się zgadza, przyklej makarony do tuby. Następnie wytnij dwa drewniane kwadratowe kawałki na podstawę i górę kolumny. Wreszcie, pomaluj kolumnę na szary lub beżowy kolor, zależnie od preferencji. Twoi goście będą zaskoczeni kiedy dowiedzą się, że twoja kolumna jest wykonana z makaronu pływackiego. Jednak makaron pływacki ma doskonałą teksturę kamienia. Zrób pantofle ze słomek. Po prostu ułóż papier woskowany na stole, ułóż w rzędzie słomki i przykryj kolejną warstwą papieru. Prasuj przez kilka sekund aż słomki się roztopią i wykończ pantofle pistoletem do klejenia. Zobacz cały tutorial! Miliony butelek plastikowych powodują ogromne szkody dla zdrowia i środowiska. Dlatego próbujemy znaleźć takie projekty, które zminimalizują szkody i wykorzystają zużyte butelki w codziennym życiu. Tym razem pokażemy ci jak wykonać przyjazną dla środowiska pufę. Przy okazji, możesz wybrać dowolny kolor, który będzie pasowała do twojego domu. Oglądaj nasz film! Dodatkowo, nauczymy cię robić gipsowe doniczki, dekoracje na ścianę ze starych szczoteczek do zębów i włóczki oraz genialny sposób na wykorzystanie wykałaczek.TIMESTAMPS:00:14 Pantofle ze słomek 00:57 „Kamienna” kolumna z makaronu pływackiego 02:39 Wykorzystaj stare szczoteczki do zębów05:12 Stylowe doniczki 07:04 Dekoracja na ścianę z korków z wina------------------------------------------------------------------------------------------------------Genialne projekty DIY, rękodzieło, poczuj radość robiąc coś samej! OFICJALNY KANAŁ

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here