Kocioł, izolacja 2019: rozpoczęcie zwiększania oszczędności energii

„Zwiększenie oszczędności energii” zostało odnowione 19 stycznia 2019 r. Zobacz wszystkie nowe funkcje tego urządzenia.

14 akcji

Zwiększenie oszczędności energii oficjalnie zaczęło obowiązywać 19 stycznia. Należy się spodziewać pewnych nowości w szczególności dotowane dopłaty za prace grzewcze do 4 000 euro. Powiększenie.

Co nowego ?

Wprowadzony w marcu 2017 r. „Zwiększenie oszczędności energii” umożliwia „skromnym lub bardzo skromnym” gospodarstwom domowym skorzystanie z premii w wysokości od 800 do 1300 euro do wymiany kotła na gaz lub olej opałowy na nowy sprzęt o „wysokiej wydajności energetycznej”. Odnowiony w 2019 r., Przybliż główne nowości związane z „zwiększeniem oszczędności energii”:

  • Rozbudowa urządzenia do wszystkich francuskich gospodarstw domowych, niezależnie od ich dochodów;
  • Silny wzrost wysokości składek płaconych gospodarstwom domowym: do 60% kosztów pracy wymiana ogrzewania i 100% prac izolacyjnych ;
  • Poszerzenie listy ofert pracy ogrzewanie i izolacja kwalifikujące się do „wzmocnienia”;
  • Uproszczenie kryteria kwalifikujące urządzenie.

Szerszy system i uproszczone procedury

Objęcie systemem wszystkich gospodarstw domowych i uproszczenie procedur korzystania z dotowanych składek ma na celu zastąpienie 600 000 kotłów i zaizoluj 500 000 domów dzięki temu mechanizmowi do końca 2020 roku.

Oto kilka przykładów: 

  • Izolacja utraconych strychów za 1 € dzięki bonusowi „boost” w wysokości 20 € / m2 ocieplony.
  • Instalacja pompy ciepła powietrze / woda za 2800 € za koszt pracy 8000 €, zwiększenie oszczędności energii w wysokości 4000 € i ulga podatkowa na transformację energetyczną w wysokości 1200 €.

Przeczytaj także: 

  • Zwiększenie oszczędności energii: skup się na pompie ciepła
  • Jaka jest wysokość Premii Energetycznej ?
  • Oszczędność energii: co najmniej 7 rodzajów składek i pomocy dla osób fizycznych

EkoDom – jak zaprojektować energooszczędny dom? Wideo-przewodnik po kalkulatorze

Opis:
Dom lub mieszkanie, w którym żyjesz każdego dnia wpływa na środowisko, planetę i Twoje finanse. Chcesz zobaczyć w jaki sposób? Narzędzie EkoDom opracowane przez Dolnośląską Fundację EkoRozwoju pokazuje jak z budynku, w którym mieszkasz „uciekają” twoje pieniądze oraz ciepło. Kalkulator zużycia ciepła w budynku EkoDom jest zaawansowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem, które oblicza ile tracimy energii i jakie ponosimy tego koszty. Zmieniając parametry zobaczysz, jak każdy z nich wpływa na zużycie energii oraz jak możesz je zmniejszyć. Modernizując dom pod wieloma kątami można zobaczyć, jakie sumy pieniędzy i ilość energii zaoszczędzimy stawiając na budownictwo energooszczędne.Korzyści wynikające z zastosowanie ekologicznych rozwiązań w swoim domu lub mieszkaniu na pewno odczujesz m.in. płacąc niższe rachunki. Dodatkowo, zmniejszając tzw. niską emisję poczujesz różnicę w postaci czystszego powietrza. Z kolei w skali globalnej, pomożesz planecie, bo dzięki Tobie, do atmosfery przedostanie się mniej gazów cieplarnianych. Działając razem możemy sprawić, że nasze zmiany będą miały zauważalne znaczenie! Skorzystaj z kalkulatora EkoDom: www.ekodom./Zależy Ci na ochronie środowiska? Dowiedz się więcej co możesz zrobić: https://www./

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here