Ogrzewanie: pompa ciepła za jedyne 1 euro

Po ociepleniu strychu za 1 euro, tutaj jest też instalacja pompy ciepła za 1 euro. Skoncentruj się na tym nowym urządzeniu.

7 akcji

Walczyć przeciwko brak bezpieczeństwa energetycznego, the Pakt na rzecz energii i solidarności (marka grupy Effy) właśnie się założyła oferta pompy ciepła za 1 euro. Skoncentruj się na tym nowym urządzeniu.

Walcz z brakiem bezpieczeństwa energetycznego

Podjęto wiele środków, aby zachęcić gospodarstwa domowe do lepszej izolacji domów lub pozbyć się starego sprzętu. Po ociepleniu strychu za 1 euro ruszy Pakt Solidarności Energetycznej oferta za 1 euro na instalację pompy ciepła wymiana kotła na paliwo kopalne. Pompa ciepła umożliwia do 70% oszczędności energii. Może wykorzystywać kalorie z powietrza zewnętrznego do ogrzewania domu i wody sanitarnej.

1 euro, jak działa urządzenie ?

Zmiana i instalacja są częściowo finansowane przez dwa urządzenia: Anah's Aid wraz z programem ” Żyj lepiej Agility »Który obejmuje 50% kwoty pracy bez VAT; premia za konwersję kotła „Coup de Pouce Heating” z systemu EWG w wysokości 4000 €. Dzięki paktowi solidarności energetycznej zapłacisz tylko 1 euro.

Kogo dotyczy ta oferta ?

Właściciele poszczególnych domów którzy nie mają kotła kondensacyjnego, mogą skorzystać z oferty pompy ciepła za 1 euro. Ich dochód musi być niższa niż pułapy zasobów ustalone przez ANAH, tj. jedną czwartą populacji Francji.

Oferta izolacji poddaszy za 1 euro powinna przekroczyć 100 000 beneficjentów w 2019 r., Za pompy ciepła za 1 euro grupa Effy ma nadzieję mieć „kilkadziesiąt tysięcy do 2020 r.” .

Przeczytaj także: 

  • Zwiększenie oszczędności energii: skup się na pompie ciepła
  • Instalacja i obsługa pompy ciepła powietrze / woda
  • 5 pomysłów otrzymanych na temat pompy ciepła powietrze / powietrze

Pompa Ciepła "Sopel Lodu" Octopus - Produkt Roku

Opis:
Pompa Ciepła „Sopel Lodu” to w chwili obecnej jedyne takie rozwiązanie w segmencie pomp ciepła w Europie. Urządzenie to ogrzewa w efektywny i przyjazny środowisku sposób. Dowiedz się więcej na www.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here