Wybierz kolor niebieski do pokoju dziecięcego

Na słodkie noce

Wybierz kolor niebieski do pokoju dziecka
  • Podziel się:
Niebieski nie jest tylko dla małych chłopców. Wręcz przeciwnie, jest to ulubiony kolor do dziecięcego pokoju dzięki swojej miękkości i kojącym walorom.

Niebieski: pozytywny i modny

Według chromoterapii, która rozpoznaje zalety każdego koloru, niebieski jest idealnym kolorem do sypialni, ponieważ działa kojąco i pomaga w zasypianiu. Oprócz tej jakości niebieski jest również bardzo modnym kolorem, który jest bardzo ceniony we wszechświecie domu. Uspokaja, ma wiele odcieni, które pozwalają dopasować się do każdego stylu.

Niebieski dla dzieci

W przypadku dzieci można wybrać inny odcień w zależności od tego, czy jest to pokój dziewczynki czy chłopca. Dla dziewczynki możemy postawić na bardzo delikatny pastelowy błękit, który zapewni romantyczną atmosferę, a dla chłopców do bardziej intensywnego błękitu jak turkus lub nawet elektryczny błękit. Możesz pomalować cały pokój, aby stworzyć uspokajającą bańkę lub pomalować pojedynczą ścianę, aby dodać odrobinę koloru do pokoju. Znajdziesz wtedy wiele akcesoriów, które przypominają o dekoracji. Zasłony, lampy, fotel czy biurko bez problemu odnajdą się w sypialni. Na koniec wiedz, że niebieski bardzo dobrze komponuje się z innymi delikatnymi naturalnymi kolorami, takimi jak szary lub beż, ale także z czerwonym, aby stworzyć na przykład bardziej oryginalną atmosferę dla chłopców. Nie wahaj się zaangażować swojego dziecka w wybór odcienia niebieskiego.

Metamorfoza pokoju dziecięcego krok po kroku DIY

Opis:
Filmik poklatkowy pokazujący krok po kroku metamorfozę pokoju dziecięcego. Niebieskie ściany zmieniają kolor na biały. Szafkę zastępuje biurko z palet DIY i drewniane dodatki DIY - zrób to sam.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here