Ekologiczny i designerski, dlaczego wybrać prysznic solarny Formidra?

Ekologiczny i ekonomiczny prysznic solarny to niezbędne wyposażenie Twojego tarasu lub ogrodu. Dlaczego i jak go wybrać, który model wybrać

...

Wszystko ci wyjaśnimy !

0 akcji

W ogrodzie, na tarasie lub w pobliżu basenu prysznic solarny pozwala, w zależności od pojemności zbiornika, na ciesz się ciepłą wodą przez cały dzień dzięki promieniom słońca. Wyposażony w czujniki prysznic czerpie energię słoneczną i naturalnie podgrzewa wodę przechowywany w swoim zbiorniku, dzięki czemu przywraca go do żądanej temperatury mikser. Wynik? Z duże oszczędności na rachunku za prąd ! Ponadto placee na zewnątrz, prysznic słoneczny na to pozwalaunikaj chodzenia tam iz powrotem po domu kiedy lubisz basen. Znaczące szczegóły !

Prysznic solarny: jaki model wybrać ?

Przed pójściem na prysznic solarny zastanów się, w jakim celu chcesz go wykorzystać i zwróć uwagę na rozmiar zbiornika (im większa rodzina, tym większy powinien być zbiornik). Wybierz także plik model prysznica którego projekt najlepiej dopasowuje się do otoczenia Twojego tarasu lub ogrodu. Witryna Raviday oferuje kilka modeli pryszniców słonecznych wyspecjalizowanego producenta marki Formidra. Oto nasze ulubione:

  • Szczęśliwe prysznice słoneczne: elegancki i funkcjonalny, wyposażony w baterię mieszającą oraz zbiornik na wodę o pojemności 25 litrów, dostępny w 8 kolorach.
  • Szczęśliwe prysznice słoneczne 4? 4: idealny dla dużych rodzin i do codziennego użytku, ma pojemność 44 L i jest dostępny w 4 kolorach.
  • Prysznice słoneczne Jolly GO: dyskretny i elegancki Jolly Go jest wyposażony w spłuczkę do nóg, baterię mieszającą i główkę prysznicową z elastycznym wężem, co pozwala na łatwe spłukanie ciała bez zamoczenia włosów. Pojemność 20L.
  • Prysznic słoneczny Happy Go: design i kompaktowy, jest przenośny i pozwala wziąć prysznic wszędzie! Pojemność 23L.
  • Prysznic solarny Dada Straight: flagowy model marki Dada Straight jest elegancki i ponadczasowy. Ma pojemność 37 litrów i zawiera płyn do płukania stóp, idealny na basen.

Te prysznice do basenu łączą się użyteczność, projekt i wydajność. Wszystko, co musisz zrobić, to dokonać wyboru !

Ekologiczne ławeczki w Parku Kielczan – ITV Kielce

Opis:
Połączenie ekologii i nowoczesnych technologii. W Parku Kielczan nad zalewem, stanęło sześć ławek, wykonanych z materiału, stworzonego w procesie recyklingu. Pojawienie się ławeczek na skwerze przy ulicy Klonowej, to początek współpracy Urzędu Miasta Kielce z firmą VIVE Innovation na rzecz wspólnej kampanii ekologicznej dotyczącej wykorzystania surowców wtórnych. - Ideą jest promowanie rozwiązań proekologicznych gospodarki obiegu zamkniętego i w tym przypadku są to ławki z kompozytu tekstylnego, praktycznie całkowicie z recyklingu. Z recyklingu bardzo trudno przetwarzalnych odpadów tekstylnych oraz odpadów z opakowań foliowych - mówi Krzysztof Skoczyński kier. sprzedaży VIVE Innovation.Producent zapewnia, że ten innowacyjny kompozyt o nazwie VIVE Texcellence łączy w sobie najlepsze właściwości tworzyw sztucznych i drewna. - Przede wszystkim jest bardzo odporny na warunki pogodowe, bardzo odporny na niskie temperatury, nie nasiąka wilgocią, że nie mamy takiego problemu jak z ławkami drewnianymi, gdzie wymagana jest okresowa konserwacja, gdzie mamy problemy z próchnieniem czy gniciem. Tutaj takich problemów nie ma – podkreśla Krzysztof Skoczyński kier. sprzedaży VIVE Innovation. A co warto, podkreślić produkty wykonane z tego materiału w stu procentach nadają się do ponownego recyklingu. - Mam nadzieję, że to otwarcie spowoduje, że będziemy mogli w dalszym ciągu współpracować z nimi, ponieważ mają produkty małej architektury, które są nam niezbędne do tego, aby tworzyć w mieście nowy design, taki nowy glamour można tak powiedzieć małej architektury użyteczności publicznej – mówi Agata Binkowska dyr. Wydziału Gospodarki Komunalnej i Środowiska.Postawienie ławek przekazanych przez Vive Innovation oraz wykonanie alejek, kończy prace przy tworzeniu Parku Kielczan, jednego z projektów realizowanych w ramach ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego. - To miejsce będzie dla kielczan miejscem gdzie będzie można przysiąść, odpocząć i podziwiać zieleń, która powstała. Mamy nadzieję, że to miejsce posłuży kielczanom do złapania kilku świeżych oddechów i będzie służyło przede wszystkim promocji i edukacji – mówi Aneta Boroń, kier. Referatu Kształtowania Środowiska i Zarządzania Zielenią Miejską UM Kielce. Otwarcie Parku Kielczan zaplanowano na wiosnę, wtedy najmłodsi mieszkańcy, urodzeni w 2019 roku, wraz ze swoimi rodzicami, zawieszą imienne tabliczki na dedykowanych im drzewach. A tych jest 60.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here