Jak wybrać właściwy kran do kuchni?

Mikser czy mikser? Jaka wysokość i jaka głębokość? Wybór kranu do kuchni wymaga zadania sobie kilku pytań. Odkryj, które z nich na wideo.

0 akcji

Chcąc mieć funkcjonalną i elegancką kuchnię, warto zadbać o szczegóły, zwłaszcza o baterię. Nie wydaje się to dużo, a jednak może wszystko zmienić !

Mikser lub mikser ?

Bateria to bateria z dwoma uchwytami sterującymi. Poradzą sobie zarówno z przepływem, jak i dopływem ciepłej i zimnej wody.

Po stronie projektu mikser może przyjmować różne style. Są bardzo klasyczne i eleganckie, z ceramicznymi guzikami, jak bardzo współczesne..

Bateria umożliwia regulację ciepła i przepływu wody za pomocą jednego pokrętła. Funkcjonalny i dyskretny mikser ma często raczej stonowany design.

Jaki kształt dzioba ?

Aby wybrać odpowiedni kształt baterii, należy wziąć pod uwagę kształt zlewu, a także całej kuchni..

Jeśli zlew jest szeroki, wybierz długą wylewkę, która pokryje całą powierzchnię. Jeśli jest płytka, rozważ wybór wysokiej wylewki, która pozwoli na umieszczenie pod spodem dużych naczyń.

Ale bądź ostrożny, jeśli masz okno lub bar za zlewem, wybierz niską wylewkę! Ryzyko niemożności otwarcia okna lub zobaczenia, jak kran przesuwa się nad poprzeczką.

Wylewka wylewana, topiona lub zgłaszana, odkryj różne kształty wylewek na powyższym filmie, aby dokonać wyboru.

A co z wyciąganym sprayem ?

Bardzo praktyczny do zmywania naczyń i spłukiwania warzyw, główka prysznicowa ułatwi Ci codzienne życie, zwłaszcza jeśli Twój zlew jest płytki.

Jego projekt, zainspirowany kuchniami przemysłowymi, jest wyjątkowo stonowany i funkcjonalny. Dużą zaletą wyjmowanej główki prysznicowej jest to, że może ona pozostać w załączonej pozycji, co zapewnia większą estetykę.

Odkryj jeszcze więcej wskazówek w powyższym filmie.

Czarne baterie łazienkowe | Jakie baterie wybrać? | FERRO GROUP

Opis:
Jeśli zastanawiacie się nad wyborem czarnej baterii łazienkowej rozwiejemy Wasze wątpliwości i pokażemy kilka przykładów z kolekcji Ferro.Idealne wykończenie, smukłe formy, harmonia przestrzeni to dopełnienie aranżacji całego wnętrza i wyznaczniki Twojego dobrego stylu. Czarne baterie to jeden z najmodniejszych trendów w aranżacjach łazienek. Czerń jest bardzo elegancka, nadaje wnętrzu charakter i doskonale kontrastuje z ceramiką łazienkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja łazienka zyska na atrakcyjności i będzie cieszyć oko każdego dnia.Więcej informacji o bateriach Ferro znajdziesz na stronie: https://www./ oraz https://czarnebaterie./

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here