Jak wybrać odpowiedni materiał do przykrycia tarasu basenowego?

Aby zakończyć dekorację zewnętrznej części zgodnie z zasadami sztuki, przywróć szczególną wagę do swojego tarasu przy basenie. Na rynku istnieje pięć głównych rodzajów doskonałych powłok. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i atmosfery, którą chcesz stworzyć..

0 akcji

Taras przy basenie wykonany z naturalnych materiałów

  • Drewno

Szczególnie ceniony za naturalny wygląd i łatwość montażu, drewno jest jednym z najbardziej popularnych doskonałe materiały na taras basenowy. W ostrza lub w kraty, i dostępny w wielu kolorach dopasowuje się do każdego stylu dekoracji, szybko wysycha i dostosowuje się do prawie każdego rodzaju instalacji. Solidne drewno nie wymaga szczególnej konserwacji iz łatwością wytrzymuje zmiany klimatyczne.

  • Złóg

Wprowadzając pewną wartość do twojego basenu, Pierre (granit, łupek, wapień, piaskowiec itp.) Oferty szeroka gama tekstur. Szlachetność tego materiału nadaje Twojemu wyglądowi zewnętrznemu autentyczną nutę, a jego kolorom z czasem tworzy piękną patynę. Kamień jest łatwy w utrzymaniu, jest ognioodporny i ma długą żywotność. W jasnych kolorach wychwytuje ciepło, ale nie pali stóp.

Inne materiały na taras basenowy

  • Dekarstwo

Ubierać taras przy basenie, możesz zdecydować się na układanie płytek. Ta powłoka łatwe do czyszczenia jest doceniany za swoje różne wzory jak jego przystępna cena. Wykazuje dużą odporność na ataki zewnętrzne, zwłaszcza wilgoć czy rozmnażanie się pleśni.

  • Beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny jest idealnym materiałem do pokrycia taras przy basenie. on naśladować łatwo tam Pierre, the płytka podłogowa gdzie płytki z terakoty, i nie wymaga montażu fug. Nawet po długotrwałej ekspozycji na słońce powłoka ta zachowuje swoje właściwości świeżość. Ryzyko upadku jest zmniejszone dzięki ziarnistym wykończeniom, reliefom lub teksturom.

Przeczytaj także:

- Taras przy basenie: 6 wskazówek dotyczących prawidłowego czyszczenia
- Jakie standardy budować zadaszenie basenowe ?

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here