Jak wybrać skórzaną sofę? Porady i wybór

Arcydzieło wystroju

Jak wybrać skórzaną sofę? Porady i selekcja
  • Podziel się:

Sofa jest centralnym elementem wystroju i dla 18% z nas najlepiej odzwierciedla naszą osobowość. A jeśli chodzi o skórę, inwestycja emocjonalna podwaja się jako inwestycja finansowa! Dawniej trochę konwencjonalny, dziś prezentuje bardziej współczesne linie, a nawet wzornictwo. Oto kilka kryteriów wyboru odpowiedniej sofy.

Sofy skórzane, bydlęce, cielęce lub bawole ?

Masz do wyboru różne rodzaje skór, które w zależności od pochodzenia będą miały różną teksturę i wytrzymałość. Najczęstsze spotkania są następujące: skóra bydlęca jest najczęstszą skórą, z dość wyraźnym ziarnem i dobrą przyczepnością; cielę ma drobniejsze, giętkie i miękkie ziarno; wreszcie skóra bawola, z widocznym i nieregularnym licem: bardzo wytrzymała, nazywana diamentem skóry !

Co za wykończenie mojej skórzanej sofy ?

Wykończenia skórzanej sofy obejmują operację opalania z kolorowaniem. Garbowanie optymalizuje jakość skór, czyniąc je szczególnie nieprzepuszczalnymi lub odpornymi na plamy, na przykład, i obejmuje barwienie skór. W związku z tym należy zachować różne nazwy skór w zależności od wykonywanego garbowania: skóra licowa zachowuje pierwotne lico i zmarszczki skóry, skóra anilinowa z transparentnym wykończeniem nadaje skórze sprężystość i miękkość, skóra licowa korygowana jest lekko oszlifowana, skóra pigmentowana ma bardzo regularną powierzchnię i ostatecznie nubuk jest bardzo miękką, wyszlifowaną i szczotkowaną skórą.

Jakie szwy na skórzaną sofę ?

Widoczne czy niewidoczne? Taki sam odcień jak skóra? Szew wnosi nutę wyrafinowania do linii sofy: w stylu angielskim lub siodłowym, od krawędzi do krawędzi lub lamówką, jest dodatkową ozdobą, która może podkreślić piękno skóry. Pomysły na wystrój, zdjęcia i porady dotyczące sofy: jak wybrać sofę, błędy, których należy unikać i wybór poduszek .

FARBA TONUJĄCA – MEBLE SKÓRZANE

Opis:
Skóra jest materiałem naturalnym, pięknym i długowiecznym. Ważne dla konserwacji skór jest regularne czyszczenie, naprawa w przypadku uszkodzeń i pielęgnacja. Na filmie pokazujemy czyszczenie, przykładową naprawę i jak pielęgnować skór za pomocą środków czyszczący, płynnej skóry, farby tonującej i środków pielęgnujących Colourlock.Więcej informacji i rekomendowanych produktów: czeste-pytaniaMuzyka www.frametraxx.de

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here