Jak wybrać odpowiedni pistolet lakierniczy?

Jak wybrać pistolet natryskowy ?

La Redaction Maison & Travaux 12 czerwca 2017 Zaktualizowano 1 kwietnia 2020

Zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalnym malarzom łatwiej jest wykonywać swoje zadanie dzięki pistoletowi malarskiemu. Wszystkie nasze rady, aby dobrze go wybrać.

Różne rodzaje pistoletów malarskich

- Najczęściej dla szczegóły Zdarza się elektryczny pistolet do malowania. Dzięki jego strumień także konkretny niż potężny, do trudno dostępnych miejsc. Ten model jest zalecany do małych prac malarskich.

- Pistolet do malowania na sprężone powietrze, nie jest już używany przez profesjonaliści, wymaga kompresora. Jest spadła w pistolecie przy piersi, umożliwienie rzutowania farby z góry na dół oraz grawituje, łatwiejsze w zarządzaniu.

Jak działa pistolet do malowania

Pistolet do malowania oferuje oszczędność czasu i precyzja znaczny. Dzięki systemowi natryskowemu nakładasz jednorodna warstwa na ścianach, sufitach, krawędziach, kątach, narożnikach. Narzędzie wyposażone jest w silnik, który poprzez dyszę przesyła farbę pod ciśnieniem na wspornik do malowania. Podczas pracy chroń swój pokój wokół malowanego obszaru, bo kiedy rozpylać, farba osiada wszędzie.

Jak wybrać pistolet natryskowy ?

Wziąć pod uwagę powierzchnia do malowania, praca do wykonania jak również Cena przy wyborze pistoletu malarskiego. Jeśli masz, wybierz pistolet elektryczny jednorazowe prace remontowe występować. Jeśli praca jest ważniejsza, wybierz pistolet kompresyjny.

Przeczytaj także:

- Jak malować pędzlem ?
- Jak malować wałkiem ?

Pistolet Natryskowy PARKSIDE PFS 400 A1 : Czy da się malować ściany?

Opis:
Czym szybciej pomalować ściany pistoletem czy lepiej jednak sprawdzonym wałkiem?Krótki pokaz możliwości malowania ścian tanim pistoletem natryskowym firmy Parkside .

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here