Jak konserwować sofę?

Niezależnie od tego, czy jest to skóra, tkanina czy mikrofibra, Twoja sofa musi zostać dopieszczona, aby przedłużyć jej żywotność.

0 akcji

Usuwanie kurzu

Przed przejściem do etapu czyszczenia pomyśl o odkurzaniu. Jest to operacja, którą należy wykonywać regularnie, raz w tygodniu, aby zachować jakość sofy. Pozbądź się brudu, który osadził się pod poduszkami, delikatnie pocierając lekko wilgotną irchą.

Usuwanie plam

Jeśli przypadkowo wylałeś wino na swoją kanapę, nie pozwól mu wyschnąć. Jak najszybciej wchłonąć plamę gąbką lub szmatką, ponieważ może się pokryć. Jeśli zestaliła się, unikaj jej rozprzestrzeniania. Zeskrob i zeskrob powierzchnię i voila! Następnie użyj odpowiedniego odplamiacza. Wylej go na szmatkę, a następnie delikatnie wytrzyj. Spłucz wilgotną szmatką i osusz drugą suchą i czystą.

Czyszczenie

Jeśli masz skórzaną sofę, możesz użyć płynnego szamponu, aby pozbyć się brudu. Szampon nakładać pędzelkiem lub gąbką. Inna alternatywa: użyj sprayu z suchą pianką. Spryskaj wszystko na canape. Jeśli Twoja sofa jest zdejmowana, rozważ czyszczenie maszynowe. Należy jednak uważać, aby wcześniej przeczytać instrukcje prania wskazane na etykiecie.

Odżywia i nawilża skórę

Aby zachować połysk i kolor skórzanej sofy, musisz ją odżywić i nawilżyć. Aby to zrobić, masz do wyboru różne produkty przeznaczone do mebli. Występuje w postaci kremu, pasty, aerozolu lub płynu. We wszystkich przypadkach należy unikać używania zbyt dużej ilości i wypolerować bardzo miękką szmatką 15 minut po nałożeniu.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

- Jak wyczyścić plamę na tkaninie syntetycznej ?
- Czyszczenie parą: ile to kosztuje ?

#2 Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej Colourlock

Opis:
Pierwszy nasz odcinek o czyszczeniu i konserwacji tapicerek skórzanych. W filmie omówiliśmy podstawowe testy skóry, środki czyszczące i konserwujące oraz techniki czyszczenia.Zestaw soft:https://sklep./zestaw-soft.htmlZestaw strong:https://sklep./zestaw-strong-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.htmlSzkolenia: glowna/szkolenia...Produkcja: www./bornvision.film/Zapraszamy do świata skóry: www.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here