Jak działa zintegrowana lodówka?

Inteligentnie dopasowane urządzenia do zabudowy oszczędzają miejsce w Twojej kuchni. Stawiasz na zintegrowaną lodówkę? Dowiedz się, jak go zainstalować.

1 akcja

Wbudowana lodówka: wbudowana lub wbudowana ?

Może być coraz więcej modeli lodówek dostępnych na rynku wbudowany, to znaczy, że wymagają kasetony lub trochę nisze za ich instalację, w przeciwieństwie do tzw. wolny ”. Wbudowane lodówki można rozpoznać po pewnych cechach:

- osiedlają się w pełny bagażnik

- ich ściany, jak również ich fasada, nie działają

- mają być ukryty za drzwiami meble

- niektóre modele nie mają już uchwytów

Termin integrowalny obejmuje dwa typy lodówek: wbudowany i enchassable. Jeśli lodówki do zabudowy spełniają powyższe cechy, lodówki do zabudowy są bardziej rozbudowane i mają być zainstalowany między dwoma meblami lub w niszy.

Środki ostrożności, które należy podjąć przed instalacją

Przygotuj instalację swojej lodówki:

- przed instalacją upewnij się, że pudełko, z którego otrzymujesz lodówkę, ma niezbędne odpowiednie wymiary

- zarezerwuj miejsce na głębokość około 5 cm z tyłu pudełka

- zapewnić przestrzeń do wentylacji

- zainstalować przerwę z siatki drucianej w dolnej części niszy

Zainstaluj swoją zintegrowaną lodówkę

Aby zainstalować urządzenie,

- pozycja Twoja lodówka w bagażniku

- wsunąć urządzenie w gnieździe

- załóż uszczelki między wnęką lub meblami kuchennymi z boku bez zawiasów

- naprawić urządzenie upewniając się, że drzwi można otworzyć

- podłącz lodówkę upewniając się, że przewód nie dotyka kompresora, co grozi wyciekiem elektrycznym

Przeczytaj także:

- Ile zużywa zamrażarka ?
- Kuchnia: jakie materiały wybrać?

Chiny innowacyjne – mocarstwo wiedzy / Dr Marcin Jacoby

Opis:
Sinolog opowiada, jak Chiny rozwijają się inwestując w technologie - zieloną energię, motoryzację, smartfony, sieć 5G oraz rynek online i płatności mobilneChiny są obecnie światowym liderem w produkcji nowych technologii i zielonej energii. Co sprawiło, że kraj jeszcze niewiele ponad pół wieku temu zmagający się z ubóstwem stał się symbolem rozwoju technologicznego? Dr Marcin Jacoby podczas Festiwalu Nauki opowiedział, co jego zdaniem leży u podstaw sukcesu Państwa Środka.Chiny zajmują obecnie globalnie 1. miejsce pod względem liczby rejestrowanych patentów, eksportu produktów kreatywnych i eksportu towarów hi-tech. 30 proc. patentów w zakresie produkcji zielonej energii jest autorstwa Chińczyków. Wśród 10 największych na świecie producentów baterii słonecznych 6 działa w Państwie Środka. Chińczycy są również liderami pod względem produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Wytwarzają także najwięcej aut. Chiński BYD pod względem produkcji samochodów elektrycznych ustępuje jedynie Tesli. W mieście Schenzhen transport publiczny opiera się wyłącznie na pojazdach elektrycznych. Do 2020 roku ma się tak również stać w 30 innych miastach.Światowe rynki podbiją chińskie smartfony. Największy producent – Huawei – kontroluje obecnie 13 proc. globalnego rynku, ustępując jedynie Samsungowi i Apple. Huawei jest również potentatem, jeśli chodzi o wdrażanie technologii 5G. Chińscy operatorzy - China Unicom i China Telecom - do 2020 roku planują zbudować niezależną sieć 5g w 5 miastach. Rynek sprzedaży on-line w Chinach jest dwukrotnie większy niż w Stanach Zjednoczonych. Dzięki rozwiniętemu sektorowi usług kurierskich taniej jest kupować towary w sieci niż w sklepie – dotyczy to również artykułów spożywczych. Chińczycy coraz rzadziej posługują się również gotówką, co zawdzięczają rozwiniętej sieci płatności bezgotówkowych.Dr Marcin Jacoby podczas wykładu opowiada szerzej o rozwoju innowacyjnych gałęzi chińskiej gospodarki - zielonej energii, motoryzacji, produkcji smartfonów, rozwoju technologii 5G oraz rynku sprzedaży on-line i płatności bezgotówkowych. Sinolog podejmuje się również odpowiedzi na kluczowe pytanie - jak to możliwe, że tak olbrzymi postęp technologiczny stał się możliwy w państwie, które jeszcze do niedawna uchodziło za biedne i słynęło z masowej produkcji i eksportu towarów niskiej jakości.Dr Marcin Jacoby – sinolog, tłumacz, promotor kultury, wykładowca w Zakładzie Sinologii na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu WarszawskiegoWięcej:WWW: wszechnica./Facebook: wszfacebTwitter: wsztwit

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here