Jak odnowić swój wystrój tej jesieni?

Nasze 4 porady dotyczące dekoracji, aby powitać jesień w swoim wnętrzu

Kto mówi o zmianie pory roku, mówi o zmianie atmosfery! Aby stawić czoła spadkowi temperatur i znaleźć komfort, jest tylko jedno rozwiązanie: odnowić wystrój wnętrza. Aby to zrobić, wystarczy zastosować odpowiednie kolory, zróżnicować tekstury, zaprosić naturę i dostosować oświetlenie. Odkryj nasze wskazówki dotyczące odnowienia dekoracji tej jesieni

...

Jak odnowić swój wystrój jesienią ?
  • Podziel się:

1. Baw się teksturami 

Poduszki, pledy, zasłony i zasłony

...

Zmień klimat swojego domu, słodkiego domu, mieszając tekstury. A ponieważ jesienią dekoracja powinna być wygodna, wybierz kokon i przytulne materiały oraz preferuj miękkie i grube materiały. Przynieś pledy XXL, miękkie poduszki, dzianinowe koce i ciepłe komplety pościeli, aby stworzyć przytulną atmosferę. A przede wszystkim nie wahaj się zmieniać tekstur !


Uwaga: aksamit jest nadal popularny, skorzystaj z okazji, aby zaadoptować go na kilku poduszkach lub na siedzeniach. Wybierz modele ze sztruksu, aby uzyskać odrobinę elegancji. Aby być na bieżąco z trendem, postaw na dodatki z wełny pętelkowej, sztandarowy materiał sezonu jesień-zima 2020-2021. A co najważniejsze, nie oszczędzaj na dywanach. W salonie, sypialni lub na korytarzu dywan jest idealnym dodatkiem do ocieplenia atmosfery

...

i stopy !
 

2. Wybierz odpowiednie kolory

Wraz z nadejściem jesieni jasne, pastelowe kolory łagodnie ustępują miejsca ciepłym i otulającym kolorom, które ułatwiają wyobrażenie sobie miękkiej i ciepłej atmosfery. Aby przeciwdziałać szarej stronie zewnętrznej, zrób miejsce dla jesiennych kolorów. Dzięki kolorom inspirowanym naturą, które wyznaczają ten trend, wybierz odcienie ciemnej zieleni, takie jak zieleń khaki, zieleń szałwiowa, zieleń jodły lub zieleń oliwkowa. A żeby ocieplić atmosferę, wpadnij w ziemiste i mineralne niuanse, takie jak terakota, ochra czy ecru, które w tej chwili wszędzie widzimy..  
 

3. Zaproś Matkę Naturę w jej wystrój

Jesień i zima to dobry okres na stworzenie przytulnego wszechświata w naszych wnętrzach. Oprócz pocieszających materiałów i ciepłych odcieni rośliny pomagają również wyobrazić sobie przytulny kokon. Dlatego nie wahaj się rozmnażać roślin domowych i suchych kompozycji kwiatowych, które są nadal bardzo modne.

A na koniec, co powiesz na udekorowanie jednej ze ścian tapetą we wzory roślinne i / lub kwiatowe? Aby ozdobić zagłówek sypialni lub obudzić ścianę w salonie, tapeta jest doskonałym sprzymierzeńcem, który zmienia atmosferę między sezonami..
 

4. Dostosuj oświetlenie wewnętrzne

Jesienią dni stają się krótsze, a noce coraz krótsze. Dlatego w Twoim interesie jest dokonanie przeglądu oświetlenia wnętrza. Oprócz głównych świateł zastosuj nowe dodatkowe światła. Nie tylko zyskasz na jasności, ale możesz też stworzyć stonowaną atmosferę. Lampy stołowe doskonale sprawdzą się również do podświetlenia mebla lub kąta pokoju. Na koniec pomyśl o lampionach i świecach, które dodają uroku i autentyczności wystrojowi..  

Jak ozdobić pokój?

Opis:
?instagram https://www./gabiryn/ ile masz lat?14gdzie mieszkasz?Białystokczym nagrywasz?iPhone 5sgdzie montujesz?iMovie

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here