Kolor żółty: opinia projektanta wnętrz

Redakcja postanowiła zadać trzy pytania ekspertowi, architektowi wnętrz Stephanowi Martinache. O kolorze żółtym dowiesz się wszystkiego !

0 akcji

Redakcja postanowiła zadać trzy pytania ekspertowi, Stephanowi Martinache, projektantowi wnętrz www.agence-conseil-.

Czy są odcienie żółci, z którymi łatwiej żyć niż inne? ?

Żółty jest jednym z trudnych do przetworzenia prawyborów, ponieważ jest wyraźnie powiązany z tematem. Ciepłe, przywołuje na myśl Prowansję. Delave, jest podobny do scenerii z XVIII wieku, choć żywy, przypomina lata 60. i 70. XX wieku oraz Pop Art. Tylko pastele, czyli bez silnego nasycenia kolorymetrycznego, mogą rozprzestrzeniać się na dużych powierzchniach. Aby zachować trwałe niuanse, zadowalamy się drobnymi akcentami.

Które wykończenie wybrać ?

Możesz odważyć się na lakier, jeśli chcesz intensywnej atmosfery; żółty szczególnie dobrze odbija światło. Dla czegoś bardziej poufnego, lepszego mat. To kolor dobrze utrzymujący się na starych podłożach, których niedoskonałości zmniejszają intensywność. Z przodu będzie gotować i mieć piękny rendering.

A jaki kolor kładziemy na ziemi ?

Sklepy z polskim designem

Opis:
Kurs na wnętrze odcienek #31 to cykl darmowych livów, które odywaja się co wtorek na fb @projektywnetrz.atoato Polski design gdzie go szukać? Ciekawe sklepy i projektanci. ??‍♀?link / FB ?/studioatoato/ ?Moja Książka Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać. ksiazka./ ?Mój Kurs online Jak samodzielnie urządzić swój dom kursonline./J #projektowanie #wnętrza #urządzaniemieszkania

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here