W tym skandynawskim pokoju: 5 pomysłów do zapamiętania

Ciepła atmosfera

W tym skandynawskim pokoju: 5 pomysłów do zapamiętania
  • Podziel się:

W sypialni marzymy o przytulnej atmosferze, w której po przejściu przez drzwi ledwo czujemy spokój. Styl, który najlepiej odzwierciedla to pragnienie dobrego samopoczucia, to niewątpliwie skandynawski wygląd z czystymi liniami, szlachetnymi materiałami i delikatnymi kolorami. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci odtworzyć tę ciepłą atmosferę w Twoim domu.

Pomysł nr 1: Stwórz powierzchnię biurową

Wybierając łóżko z drewna tekowego i komodę godne duńskich wnętrz, nie wiesz, jaki materiał wybrać na małe biurko, które chcesz schować w kącie. Naszą radą, aby zachować niezakłóconą stronę tej atmosfery, jest przejście do modelu szklanego, lekkiego i przewiewnego..

Zdjęcie: La Redoute

Pomysł nr 2: Połącz pastelowe odcienie i jasne kolory

Nowy styl skandynawski to pojawienie się jasnych kolorów, które łączymy ze starymi pastelowymi tonami. Niebieski i żółty to nowi sprzymierzeńcy do wykorzystania na ścianach, a także na pościeli.

Zdjęcie: La Redoute

Pomysł nr 3: Poddaj się trendowi lustrzanego dziennika

Jak zapewne zauważyłeś, duże okrągłe drewniane lustra z hukiem wkraczają do naszych wnętrz. W sypialni sugerujemy, abyś zaadoptował model z obręczą, aby móc umieścić swoją biżuterię i niektóre produkty kosmetyczne..

Zdjęcie: La Redoute

Pomysł nr 4: Odważenie ściany ram

Wzrasta liczba ścian z ramami, więc nie wahaj się zrobić takiej w swojej sypialni w stylu skandynawskim. Jeśli nie zaplanowałeś lustra nad komodą, możesz je tam zainstalować. W przeciwnym razie pomyśl o tym nad łóżkiem, aby stworzyć oryginalny zagłówek.

Zdjęcie: La Redoute

Pomysł nr 5: Postaw na matę do krawata i barwnika

Trend Tie and Dye jeszcze nas nie przekonał. W pomieszczeniu o skandynawskim klimacie ośmielamy się użyć dywanu, który rozkłada się z żółtego na beżowy, aby wprowadzić odrobinę wigoru do wystroju.

Zdjęcie: La Redoute

Wyższa cena pomaga zdobywać klientów – Veronika Lewandowska-Biedrzycka

Opis:
Przeprowadzka do innego kraju bez znajomości języka? Brzmi kiepsko? Do tego założenie własnej firmy? Czy to może skończyć się sukcesem? Posłuchaj rozmowy z Veroniką Lewandowską-Biedrzycką w 301. odcinku podcastu Mała Wielka Firma i dowiedz się, jak osiągnąć sukces, startując od zera za granicą.? Ten odcinek w wersji do słuchania i czytania znajdziesz na:rzesolozka-z-krainy-fiordow 0:00 Wstęp04:08 Jak Veronika trafiła do Norwegii i czym się tam zajmuje?06:42 Z jakimi klientami pracuje na co dzień?08:51 Dlaczego Veronika nauczyła się mówić po norwesku?13:27 Co zrobić, żeby ułatwić sobie naukę nowego języka?17:54 Jak zdobyć pierwszych klientów, gdy otwierasz firmę za granicą?27:21 Czym przyciągać klientów, gdy masz wyższe ceny niż konkurencja?32:56 W jaki sposób wyjazd do innego kraju zmienia człowieka?39:28 Jak osiągnąć sukces, startując od zera za granicą?45:23 Czy osoba pracująca w branży beauty powinna się upiększać?52:29 Jakie są minusy brania udziału w branżowych konkursach?? Polecana książka: Pat Flynn „Sztuka odpuszczania” view/54826/,e_0zf7.htm ? Dodatkowe materiały do pobrania: moja-mwf? Przydatne linki:– MWF 261 – Jak się pracuje dla VIP-ów hNCcz2qUzPo – MWF 253 – Biznes z obcokrajowcami QdCKFkwptGg – MWF 105 – Budowanie międzynarodowej firmy uqvlkeAdmaY – Strona LashMaster https://lashmaster.no/– Fanpage LashMaster /MalaWielkaFirma– Instagram: /showcase/mala-wielka-firma#maławielkafirma #firmazagranicą #wysokajakość #wysokieceny #jakość #własnafirma #przedsiębiorczość #podcast #polskiepodkasty #wlasnafirma #przedsiebiorca #malawielkafirma301 #VeronikaLewandowskaBiedrzycka #RzęsolożkaWKrainieFiordów #Lashmaster

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here