Dekoracyjne pomysły na wejście w stylu pchlego targu!

Dekoracyjne przedmioty, które wprowadzą pchli targ przy wejściu. Wieszak vintage, chińska lampa lub postarzane lustro, mówimy tak !

Czy chcesz mieć wejście w stylu pchlego targu, które przypomni Ci o Twoim dzieciństwie? Chińskie przedmioty, zabytkowe meble, rodzinne skarby, nie brakuje opcji, które wprowadzą urok starego do swojego wejścia.

Pomysły Deco na wejście na pchli targ !
  • Podziel się:

Patynowane przedmioty, chińskie bibeloty, styl vintage i inspiracja shabby chic: styl pchlego targu jest zarezerwowana nie tylko dla naszych wiejskich domów. Z łatwością możesz go zaadoptować w mieszkaniu lub domu w centrum miasta. Musisz tylko znać kody. I starannie dobierać meble i przedmioty dekoracyjne, które nadadzą charakteru naszemu wnętrzu ! 

Styl pchlego targu jest ponadczasowy. Dzięki szaleństwu vintage, wyprzedaże w garażu i inne pchle targi online ułatwiają znalezienie antycznych mebli i zabytkowych bibelotów.. 

Klucz'udany styl pchlego targu ? Miej zabytkowe meble i zbieraj przedmioty! Wykonany z drobiazgów, można go zastosować w każdym pomieszczeniu w domu. A dlaczego nie nadać tonu przy wejściu? Dzięki poradom redakcji będziesz mógł udekorować swoje wejście na pchlim targu, bez braku smaku ! 

Wycieraczka w stylu wiejskim

Ledwo dotarliśmy przed drzwi wejściowe, nadaliśmy ton vintage wycieraczka, artystycznej inspiracji. Wybierz model wykonany wyłącznie z obrobionego metalu, ponieważ znajdowano je wówczas przed gospodarstwami rolnymi i domami wiejskimi. Coś, co przywołuje wspomnienia z innej epoki, jeszcze przed przekroczeniem drzwi Twojego domu !

Wieszak inspirowany stylem vintage

Nie ma wejścia bez wieszaka! Na nóżce lub w wersji wieszaka na płaszcz, do powieszenia na ścianie idealny dodatek w stylu vintage do przechowywania płaszczy i innych kurtek, jednocześnie oszczędzając miejsce w szafach. 

W stylu pchlego targu wybierz model patynowany, metalowy lub drewniany. Kulki ciasta z lat 50. są również bardzo modne i dość łatwe do znalezienia. Preferuj model z drewnianą deską i postarzanymi metalowymi haczykami, aby uzyskać autentyczny wygląd. 

Meble i dekoracje z efektem patyny 

Dla wpis w najczystszym stylu pchlego targu, konieczne jest posiadanie mebli i przedmiotów dekoracyjnych, które mają powietrze Chin. Do tego nic lepszego niż meble takie jak ławka, konsola czy szafka z patyny. Drewno - idealnie lekkie - powinno być postarzane i nosić ślady użytkowania. 

Jeśli chodzi o przedmioty dekoracyjne, to metal lub patynowane drewno są idealnymi materiałami do odtworzenia tego klimatu. Stara latarnia, w której palimy świecę, emaliowany metalowy dzban, którego używamy jako wazonu, plakaty na emaliowanych tabliczkach na ścianach ... Niezależnie od tego, czy są chińskie, czy nie, te dekoracyjne przedmioty przyczyniają się do Atmosfera vintage, która emanuje z Twojego wejścia ! 

Duże lustro w stylu retro

Nic takiegoduże lustro do dekoracji i oświetlenia wejścia. Modele z patynowanego drewna lub postarzanego metalu dają najpiękniejszy efekt styl pchlego targu. Zainspiruj się trendem shabby chic: lustra z przezroczystymi ramkami (białe lub szare) pozwalają wizualnie powiększyć pomieszczenie. 

Możesz również wybrać duże lustro okienne ze postarzaną czarną metalową konstrukcją. Wybierz model na tyle duży, aby móc go postawić bezpośrednio na ziemi, bez konieczności mocowania do ściany. Nie wahaj się uzupełnić zestawu o inne lustra inspirowane stylem vintage : lustro słoneczne, lustro fryzjerskie, lustro Art Deco itp.. 

Gromadź antyki i rodzinne wspomnienia

Jak na pchlim targu, wejdź prawdziwy bibelot, mnóstwo starych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy są Chińczykami, czy pochodzą z Twojej rodziny, najważniejsze jest to, że są to okres ! 

Wśród przedmiotów, które znajdują swoje miejsce w drzwiach z drugiej ręki, znajdziemy kamery filmowe, stare telefony z tarczą, zegary, a nawet stare lampy, styl latarni z metalu lub żelaza fałszować. 

Wykopki pchli targ giełda staroci w kozach

Opis:
Zapraszam

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here