Podłogi wymienione

Zmiana podłogi w tym dupleksie zmieniła atmosferę światła.

0 akcji

Właścicielom od zakupu mieszkania do zakończenia prac, w tym określenia projektu, towarzyszył znajomy architekt. Zalecił zakup podestu i ostatniego biegu schodów z kondominium, które służyło tylko ich mieszkaniu.

Współwłaściciele generalnie opowiadają się za tego typu transakcjami, które zmniejszają powierzchnię powierzchni, za które są odpowiedzialni za utrzymanie. Dziś w dużej mierze dzięki temu przejęciu, powierzchnia mieszkania została zwiększona do 129 m2.
Jednym z głównych wyzwań remontu było wprowadzić światło do przedpokoju i klatki schodowej. Było to możliwe dzięki wyburzeniu starego piętra biblioteki, ale także wymianiepodłoga ze szkła i metalu na drewnianej podłodze starej antresoli. Takie aranżacje pozwoliły na doświetlenie klatki schodowej przez okno dachowe oraz doświetlenie niżej położonego przejścia..
Jednocześnie całość zyskała jeszcze więcej świetlistości dzięki zastosowaniu zwolnienie dwóch małych okienek, każda zlokalizowana na starych podestach: dawniej częściowo zasłonięta nieładem wejścia (drewniane schody prowadzące na antresolę, toaleta, drzwi wejściowe opadające na otwór z okna.

Co na podłogę? Deska czy panel?

Opis:
Dzisiaj taki film o tym co wybieramy na podłogę.I proszę zwrócić uwagę na formaldehyd..Pozdrawiam wszystkich, i przepraszam wszystkie osoby które poczują się obrażone przez to co mówię, nie to jest moja intencją. Chcem tylko przekazać co jest lepsze na podłogę pod względem komfortu. Pamiętajcie że wybór zawsze należy do każdego z nas.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here