Gildia Projektantów ubiera dom

Gobeliny i wszelkiego rodzaju tkaniny do indywidualnej dekoracji

Designers Guild ubiera dom
  • Podziel się:
W 1970 roku w Londynie projektantka wnętrz Tricia Guild i jej brat Simon Jeffreys założyli Disigners Guild. Inspirując się przede wszystkim wzorami kwiatowymi, Designers Guild tworzy nowe nastroje dzięki abstrakcyjnym wzorom. Dziś ta międzynarodowa firma, wydawca tapet i tkanin, słynie na całym świecie z intensywności kolorów, jakości tkanin i oryginalności kreacji..

Designers Guild inspiruje projektantów

Dlatego jest rzeczą naturalną, że entuzjaści wzornictwa sięgają po tkaniny Designer Guild. Uwielbiamy barokowego ducha etykiety i żywość kolorów, ich wyrafinowanie i elegancję. Odważne połączenia kolorów oraz kwiatowe i prążkowane wzory zaskakują tak samo, jak uwodzą. Tricia Guild nadal inspiruje wielu twórców. Jego bardzo wyraźna osobowość artystyczna czyni go dziś mistrzem projektowania wnętrz, który potrafił połączyć innowacyjność i kreatywność, aby zaoferować luksusowe tkaniny. Niezależnie od tego, czy chodzi o tkaniny obiciowe, dywaniki Gildii Projektantów, bogate kolekcje poduszek, czy nawet pościel, jakość idzie w parze z kreatywnością. Filozofia marki z biegiem czasu zyskała również uznanie największych projektantów. Wyrafinowane detale i czyste linie są nasycone subtelnością.

Elegancja i wygoda

Designers Guild wyróżnia się swoimi kolekcjami zapachów. Mydła i świece zapachowe wprowadzają do wnętrza odrobinę luksusu. Dzięki marce wyrafinowanie jest zarówno węchowe, jak i wizualne. Pościel Designers Guild, zarówno prosta, jak i czysta, o niezrównanej miękkości, przyczynia się do dobrego samopoczucia, podobnie jak pościel dziecięca z delikatnymi nadrukami, które można znaleźć we wszystkich dedykowanych kolekcjach. dzieciństwo, jak Flying High, Kensington Garden czy Wildlife. Elegancja i niepowtarzalność to również wielkie atuty szyldów Home Accessories Designers Guild, czy to lamówki, poduszki, dywaniki czy pledy w charakterystycznych dla marki tonacjach. Każdy dodatek wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, takich jak ręcznie tkane jedwabie, szwajcarski adamaszek, bawełna grzebieniowa z Egiptu czy nawet szkocki len..

Kilka niezbędnych kolekcji

Bardzo inspirująca kolekcja Contarini podkreśla krawat i farbę, aby uzyskać subtelne oddanie kolorów. Aby uzyskać bardziej teatralną atmosferę, kolekcja Seraphina wnosi do dekoracji wnętrz odrobinę romantyzmu. Wśród wielu propozycji tkanin na metry, stworzonych przez markę Designers Guild, Padwa wyróżnia się mocą swoich kolorów. Doskonale nadają się do mebli takich jak sofy, tafty i fotele do designerskiej dekoracji o rzadkiej elegancji..

TRICIA GUILD TALKS SPRING SUMMER 2018

Opis:
To celebrate our official collection launch in Paris, Founder and Creative Director Tricia Guild reveals her inspiration behind 'Giardino Segreto', explains this season's must-have colour palette and talks to John Derian about their exciting new collaboration. This Spring, we invite you, to discover a season of endless possibilities…

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here