Folder: zbuduj mebel z odzyskanych obiektów "

Kreatywność rośnie, ceny spadają

Plik: budowanie mebla z odzyskanych obiektów
  • Podziel się:
Zabawny pomysł na samodzielne wykonanie mebla z przedmiotów przeznaczonych na wysypisko? Ani trochę. Pomiędzy oszczędnością a kreatywnością, ta „odzyskana” opcja jest nawet wybierana przez osoby zainicjowane w sztuce majsterkowania i pragnące urządzić się bez wydawania fortuny. Dla tych, którym brakuje inspiracji, redakcja jest pełna dobrych pomysłów do odkrycia ... na wideo !

Krok po kroku na wideo

Film przedstawiający niezbędny materiał, przybliżony koszt, czas produkcji, kroki do wykonania i dodatkową wskazówkę, to najlepszy sposób, aby nauczyć się budować meble bez popełniania błędów! Albo jak uzyskać wskazówki od A do Z na temat kreatywnych pomysłów, prostych do odtworzenia i naprawdę niedrogich. Na co więc czekamy, aby objąć odnowiony trend? ?

Tysiąc i jeden pomysłów

A konkretnie zastanawiasz się, jakie meble można wyprodukować z odzyskanych elementów. Odpowiedź: wszystkie rodzaje mebli. Ale żeby dać ci dokładny pomysł, oto nasz wybór, a mianowicie półka pudełkowa wykonana z pudełek na wino, druga zbudowana na konstrukcji ze starych książek, biurko wykonane tylko z paletami, zagłówek wykonany drewniane deski i wreszcie wieszak na ręczniki w kształcie drabiny trzymany za rączki miotły. Szybko odkryj nasze filmy !

The Sims - przydatne skróty klawiszowe!

Opis:
Przychodzę dzisiaj do Was z pakietem przydatnych skrótów klawiszowych do Simsów. Na przykładzie Sims 4, ale prawie wszystkie działają też w Sims 2 i 3. Niektóre wydają się oczywiste i nie potrafię grać bez nich, a o niektórych sama się dopiero dowiedziałam.♦♦♦♦youtube.com/c/MarticorePo wszelkie informacje techniczne (mój komputer, programy itd.) zapraszam do działu "Informacje" :)

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here