Folder: drewniany blat

Chroń go i utrzymuj, aby przedłużyć jego żywotność

Plik: drewniany blat
  • Podziel się:
Autentyczny i bardzo dekoracyjny drewniany blat coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach. Jeśli jego estetyka przemawia do więcej niż jednego, wiedz jednak, że wymaga codziennej konserwacji. Które drewno wybrać? Jak to chronić? Redaktor powie ci wszystko !

Różne rodzaje blatów

Dąb, buk, bambus ... jest wiele rodzajów drewna, z których można wykonać blat, ale nie wszystkie mają te same cechy. Aby mieć solidny blat, wybierz dąb, klon lub bambus. Znane ze swojej długowieczności, nadal ważne jest, aby je chronić, aby poprawić ich odporność na wodę! Aby nadać swojej kuchni egzotyczny charakter, postaw na bambus. Ale jeśli chcesz, aby Twój blat oświetlał kuchnię wyraźnym wyglądem, wybierz zamiast tego ładne jasne drewno bukowe..

Zweryfikuj swój drewniany blat

Czy właśnie zainstalowałeś w swojej kuchni zupełnie nowy drewniany blat, ale obawiasz się, że ulegnie zniszczeniu w kontakcie z wodą? Pomyśl o zeszkleniu go! Aby to zrobić, wyczyść go dokładnie lekko zwilżoną gąbką, a następnie nałóż uszczelniacz za pomocą pędzla. Sztuczka polega na tym, aby szczotkować blat zawsze zgodnie z słojami drewna, aby uzyskać dobry rezultat. Aby uzyskać optymalną ochronę, możesz wykonać dwie do trzech warstw !

Konserwacja drewnianego blatu

Drewniany blat nadaje kuchni prawdziwego charakteru, ale wymaga również wielu zabiegów konserwacyjnych! Po zabezpieczeniu witryną należy ją regularnie czyścić miękką, wilgotną ściereczką, aw razie potrzeby płynem do mycia naczyń i czarnym mydłem. Jeśli kilka nietłustych plam odcisnęło się tu i ówdzie, użyj babcinej sztuczki, aby je usunąć: wapno! Jeśli wręcz przeciwnie, są to tłuste plamy, połóż od dwóch do trzech arkuszy ręczników papierowych i włącz gorące żelazko. Jeśli pomimo tych dwóch środków plamy nadal się utrzymują, użyj drobnego papieru ściernego, delikatnie przetrzyj, a następnie ponownie zabezpiecz lakierem. Tutaj jest jak nowy !

SU09. SketchUp: modelowanie i aranżacja mebli biurowych

Opis:
Czas na kolejne meble biurowe. Została jeszcze jedna ściana do zabudowy. Tutaj zrobimy 2 spore szafki dolne na których położymy blat drewniany oraz 2 szafki wiszące. To zdecydowanie wystarczy na ulokowanie naszych biurowych materiałów (których trochę się nazbierało). Do modelowania samych mebli użyjemy Blum Dynalog oraz opcji exportu do plików DAE. Zapraszam na film!https://.pl/https://www./pl/pl/services/planning-construction-product-selection/dynaplan/Nowe filmy Domidrewno w każdą środę, piątek i niedzielę o godzinie 17.00. ➤ Zapraszamy do subskrypcji DiD: https://goo.gl/raSN8C - miejsce łączące pasjonatów pracy w drewnie!➤ Facebook Fangage: https://goo.gl/4oDNhb➤ Facebook Group: https://goo.gl/p2ZbtB➤ Domidrewno website https://goo.gl/xE2rfx➤ Forum https://goo.gl/MrFfKB#domidrewno #woodworking #diyHelp us caption u0026 translate this video!https://amara.org/v/ljBf/

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here