Energia: jak zmienić dostawcę?

Czy rozważasz z jakiegokolwiek powodu zmianę dostawcy energii elektrycznej lub gazu? Aby uniknąć pomyłki w procesie, postępuj zgodnie z naszymi radami.

0 akcji

Jak wybrać nowego dostawcę energii ?

Ze względu na wiele ofert taryfowych dostępnych na rynku zmiana dostawcy gazu lub energii elektrycznej pozwala skorzystać z wyjątkowych obniżek rachunków. Jednak wybierz swojego dostawcę zgodnie z Twoimi potrzebami pod względem konsumpcji. Aby nie popełnić błędu przy wyborze, porównaj Taryfy kW oferowane przez tych sprzedawców. Pomyśl o metodzie wyceny, która najbardziej Ci odpowiada i nie wahaj się z wybranymi ofertami poza szczytem - opcja w godzinach szczytu. Nie zapomnij dowiedzieć się o zmiany cen i koszt abonamentu. Plik jakość usług jest również jednym z najważniejszych kryteriów selekcji. Liczy się usługa zarządzanie klientami, the stawki rozliczeniowe, the Metody Płatności, czas trwania umowy i stosowane różne opłaty.

Jaka jest procedura zmiany dostawcy ?

Przy zmianie dostawcy energii, brak opłat za rozwiązanie umowy nie można zliczyć, jest całkowicie wolny. Oferty są bez okresu zobowiązań i Ty jesteś możliwość przywrócenia starej stawki kiedykolwiek. Masz również prawo do odstąpienia od umowy 14 dni na zmianę zdania. Wszystkie niezbędne kroki są podejmowane przez nowy dostawca który cię uwiódł. Musisz tylko skontaktować się z nim swoim ostatni rachunek za prąd, Twojego ŻEBRO I twój Odczyt wskaźnika a on zajmie się wszystkimi ważnymi krokami, które należy wykonać u obecnego dostawcy.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

- Jakie są ceny gazu / energii elektrycznej oferowane przez GRDF ?
- Zakup domu: sieci, gwarancja komfortu

Straciłeś sprzedawcę prądu, sprawdź, co zrobić!

Opis:
Klient, który stracił sprzedawcę energii elektrycznej, powinien jak najszybciej wybrać nową firmę, która będzie mu sprzedawała prąd. TAURON podkreśla, że trzeba stawiać na sprawdzone i rzetelne firmy, które dotrzymają warunków umowy.Odbiorca energii elektrycznej, który został poinformowany, że jego dotychczasowy sprzedawca prądu „zaprzestał świadczenia usługi sprzedaży energii elektrycznej”, nie musi się obawiać, że nie będzie miał prądu. Lokalny dystrybutor energii elektrycznej podpisze w imieniu klienta umowę ze sprzedawcą rezerwowym, bo tak stanowią zapisy prawa.Warto jednak jak najszybciej zamienić umowę rezerwową na umowę z wybranym sprzedawcą energii. Trzeba to zrobić nawet wtedy, gdy sprzedawcą rezerwowym jest TAURON, bo na umowach rezerwowych obowiązują inne warunki cenowe niż w ofertach handlowych.Podejmując decyzję o wyborze firmy, od której kupuje się energię elektryczną, trzeba, oprócz warunków handlowych, oceniać także wiarygodność podmiotu, z którym planujemy podpisać umowę. TAURON podkreśla, że jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, który ma doświadczenia i ugruntowaną pozycję na rynku energetycznym i zachęca do skorzystania z jego oferty.- Mamy dla wszystkich grup klientów – zarówno indywidualnych, jak i firm - nie tylko korzystne warunki handlowe, ale i produkty dopasowane do różnych oczekiwań. Klienci z gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw mogą korzystać np. z ofert na prąd połączonych z usługami serwisantów. Mamy również oferty przeznaczone dla wspólnot mieszkaniowych czy instytucji publicznych– podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.TAURON zaprasza również do kontaktu duże przedsiębiorstwa. W tym przypadku każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Oferta opracowywana jest w oparciu o przekazane przez klienta parametry związane z zapotrzebowaniem na energię elektryczną.Straciłeś sprzedawcę prądu, przyjdź do TAURONATAURON zapewnia, że załatwia za każdego klienta, który udzieli mu pełnomocnictwa, wszystkie procedury związane ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej. Informacje na temat wyboru TAURON

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here