Czy można używać grilla w mieście?

Chcesz cieszyć się tarasem i zorganizować grilla z przyjaciółmi? Dowiedz się, co mówi prawo o korzystaniu z grilla w mieście.

6 akcji

Czy dozwolone jest grillowanie na moim balkonie? ?

Jeśli mieszkasz w mieście, w najbliższym czasie możesz nie mieć możliwości grillowania. Rzeczywiście, jeśli mieszkasz w miejskim mieszkaniu z balkonem, musisz zapoznać się z regulaminem kondominium lub skontaktować się bezpośrednio z zarządcą nieruchomości, aby dowiedzieć się, na jakich warunkach grillowanie jest dozwolone.. Wiele przepisów dotyczących mieszkań zabrania grillowania lub pozwól na to tylko kilka godzin w miesiącu lub o określonych porach dnia.

Pamiętaj też o konsultacji dekrety Twojej gminy, które mogą ograniczać lub zakazywać korzystania z grilla na balkonie lub tarasie. W niektórych miastach, takich jak Lyon czy Paryż, grill jest całkowicie zabroniony w celu uniknięcia ryzyka pożaru, uciążliwości zapachów i niepotrzebnej mobilizacji strażaków (sąsiedzi czasami błędnie interpretują dym z grilla).

Czy wolno mi używać grilla w ogrodzie? ?

Kiedy masz dom, bez względu na to, czy jesteś najemcą, czy właścicielem, żadne prawo nie zabrania grillowania w ogrodzie. Należy jednak uważać, niektóre miasta zabraniają używania grilla lub ograniczają je do określonych pór roku, aby uniknąć ryzyka pożaru. Jeszcze raz, pamiętaj, aby zapytać w swoim ratuszu.

Czy grill jest uważany za źródło uciążliwości ?

„Ogólnie rzecz biorąc, sporadyczne korzystanie z grilla nie jest uważane za nienormalne zakłócenia w sąsiedztwie pomimo wydzielanych zapachów” - wyjaśnia Dyrekcja Informacji Prawnej i Administracyjnej. Ale grill można uznać za uciążliwy, a sąsiedzi mogą pozwać Cię do sądu, jeśli go niewłaściwie wykorzystasz. Musisz więc uważać, aby nie kierować go w pobliże swoich sąsiadów i nie nadużywać.

Idealne rozwiązanie do korzystania z grilla wszędzie: grill elektryczny

W mieście często jest zabronione, w ogrodzie może przeszkadzać sąsiadom, na plażach, w parkach i na ulicach, jest surowo zabronione, a jego używanie podlega karze grzywny., ale co robić, gdy naprawdę chcesz grillować ? Pomyśl o elektrycznym !

To idealne rozwiązanie, wybierz grill elektryczny: nie wydziela paliwa i nie jest wyraźnie zabronione. Uważaj jednak, na tarasie nadal może powodować problemy z zapachem. Pamiętaj, aby nie kierować go w stronę swoich sąsiadów i ostrzegać ich, aby uniknąć ryzyka reklamacji.

9 najczęstszych błędów, które popełniasz podczas grillowania

Opis:
Grillowanie to prosta sprawa? Nie do końca. Jest kilka podstawowych błędów, które popełnia większość adeptów tej sztuki. Ten krótki film pozwoli ci ich uniknąć!Grill i akcesoria od top-Facebook: /michalgoreckiplTwitter: www./michalgoreckipl

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here