Piekarnik: ile to kosztuje?

Piekarnik stał się prawdziwym must have w kuchni. Dzięki wielu praktycznym cenom na rynku ten przewodnik pomoże Ci dokonać właściwego wyboru..

1 akcja

Dostępne piekarniki od 150 do 400 euro

Oferowane za 150 euro piece z konwekcją naturalną oferują trzy tryby gotowania. Nie mają katalizy ani pirolizy do czyszczenia, ale wymagają smaru łokciowego. Za 200 euro można uzyskać katalizę, która działa poprzez wchłanianie tłuszczu ze ścianek piekarnika.

Za ponad 350 euro będziesz uprawniony do pieców wielofunkcyjnych z większymi komorami.

Piece dostępne od 400 do 600 euro

Od 400 euro piece są wyposażone w pirolizę. System ten czyści urządzenie spalając tłuszcz. Jednak model oferowany w tej cenie nie osiąga temperatury niezbędnej do spalenia całego tłuszczu. Zaplanuj budżet w wysokości co najmniej 500 euro, aby cieszyć się urządzeniem z zaleceniami dotyczącymi temperatury w zależności od potrawy i metody gotowania.

Który model za budżet od 600 do 800 euro ?

Czy jesteś fanem pieczenia? Ten przedział cenowy jest dla Ciebie. Za tę cenę możesz kupić piekarnik z wysokiej jakości pirolizą i prawdziwym ciepłem wentylatora. Poza tym piece, które kosztują od 600 do 800 euro, korzystają z programowania elektronicznego..

Który model za budżet od 800 do ponad 1400 euro ?

W tej cenie możesz dostać wysokiej klasy piekarniki. Precyzyjne i solidne, przeznaczone dla smakoszy i dużych rodzin. Ponadto modele z wyższej półki mają wiele trybów gotowania i są w stanie zapamiętać własne przepisy. Oferując wyświetlacz LCD lub TFT, mogą określić temperaturę i czas gotowania.

Przeczytaj także:

- Kominek: ile to kosztuje ?
- Kocioł: ile to kosztuje ?

Wieprzowina w Słojach -KuchniaKwasiora

Opis:
profil/82027/kuchnia-kwasioraPyszne, zdrowe oraz proste w przygotowaniu weki, które są w stanie przetrwać wiele lat. No i przede wszystkim ten smak i aromat mhmmm... pyszne ! Ps. Warto dla pewności do mięsa dodać łyżkę stołową żelatyny.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here