Ogród francuski, mały ogród mobilny

Znajduje swoje miejsce wewnątrz i na zewnątrz.

French Garden, mały ogród mobilny
  • Podziel się:

French Garden to mały mobilny ogródek, praktyczny i designerski, idealny do posiadania mini ogródka lub mini ogródka na małej przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz..

Kilka cyfr jako preambuła

4 na 5 Francuzów uważa ogród za priorytet lub ważne kryterium przy zakupie domu. 91% z nich kojarzy ogrodnictwo z przyjemnością. 51% Francuzów, którzy nie mają ogródka warzywnego, ogłosiło chęć jego założenia w tym roku. Jedna czwarta francuskich ogrodów warzywnych powstała w ciągu ostatnich pięciu lat. Średnio 8 minut dziennie przyznane jego Ogrodowi Francuskiemu wystarczy, aby uzyskać ładne i dobre zbiory.

Do czego służy Ogród Francuski ?

French Garden to mobilny pojemnik ogrodowy wykorzystujący metodę kwadratowego ogrodu warzywnego. Został zaprojektowany tak, aby był poręczny i łatwy w użyciu. Jego konstrukcja jest zgrabna, aby znaleźć swoje miejsce zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Służy do uprawy aromatycznych roślin, pomidorków koktajlowych, ale także kaktusów, kwiatów, roślin zanieczyszczających ... Jest umieszczany i przenoszony według potrzeb i pragnień.

Jak wygląda ogród francuski ?

French Garden składa się z kwadratowego pojemnika z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE), zamocowanego na czterech aluminiowych nóżkach (dla większej lekkości). Może pomieścić około 60 litrów ziemi doniczkowej. System odwadniania opracowany we współpracy z agronomami umożliwia odprowadzanie i zbieranie wody w celu uniknięcia jej zastoju. Ten mini ogródek o szerokości 70 cm z łatwością przechodzi przez drzwi i dzięki temu bez problemu porusza się wewnątrz mieszkania lub na zewnątrz. French Garden dostępny jest w trzech kolorach: czerwonym, zielonym lub czarnym. Można go całkowicie zdemontować i można go inteligentnie przechowywać na minimalnej przestrzeni. Kosz, szklarnia i nóżki są czyste i nadają się do recyklingu.

French Garden: wersja klasyczna lub premium ?

Wersja klasyczna jest najprostsza, o stałej wysokości 75 cm, bez kółek i półki. Wersja premium oferuje również wyjmowaną szklarnię, półkę, dwa kierunkowe kółka i formowane uchwyty. Uważany za ergonomiczny, jego rozmiar można regulować w zakresie od 55 do 85 cm, aby dopasować się do wielkości ogrodnika.

Ogród francuski: gdzie i za jaką cenę ?

French Garden jest dostępny w 300 punktach sprzedaży we Francji (Truffaut, Jardiland, Gamm Vert ...) oraz na stronie internetowej www.. Jego cena: od 99 euro za wersję klasyczną i od 179 euro za wersję premium. Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić: www.

Pomysł na mały ogród - small Garden Inspiration

Opis:
https://www./Ogrodnik.KrecikPrzepiękny ogród na 55 m2, 250 roślin w 60 gatunkach - „pomysł na mały ogród” A beautiful garden on 55 m2, 250 plants in 60 species - "idea for a small garden"

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here