Opinia najlepszych Duo na temat budowania domu po raz pierwszy

Kupno domu to bardzo angażująca czynność, a wybór nie zawsze jest oczywisty. Dlatego serca wielu kupujących po raz pierwszy często wahają się między kupnem starego domu a budową nowego..

0 akcji

Czy więc powinieneś rozpocząć budowę swojego pierwszego domu i jakie są zalety nowych domów? Swoją opinię w tej sprawie przekazuje nam Top Duo, budowniczy specjalizujący się w budowie nowych domów jednorodzinnych dla właścicieli z ograniczonym budżetem. Grupa, która dużo inwestuje w relacje z klientami, poświęciła również witrynę Top Duo Avis opiniom właścicieli.

Producent TOP DUO pragnie ułatwić dostęp do nieruchomości kupującym po raz pierwszy

Dostęp do mienia nie zawsze jest łatwy dla młodszego pokolenia, a sytuacja zdrowotna Covid-19 nie pomaga. Na szczęście wciąż istnieją rozwiązania dla młodych ludzi lub kupujących po raz pierwszy, którzy chcą zostać właścicielami domów. TOP DUO, marka firmy budowlanej AST GROUP specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych od 2003 roku. Umożliwia ona kupującym po raz pierwszy, a zwłaszcza młodym ludziom, łatwy dostęp do nieruchomości. W tym celu ma duży katalog ponad 40 współczesnych i tradycyjnych domów dostępnych na sprzedaż i konfigurowalnych na planie..

Opinia TOP DUO na temat otrzymanych pomysłów związanych z pierwszym zakupem nieruchomości 

Młode pary lub osoby samotne, które chcą zainwestować w zakup nieruchomości, szybko mogą się martwić o skalę projektu. TOP DUO pragnie uspokoić tych przyszłych właścicieli, oferując im funkcjonalne indywidualne domy, a przede wszystkim wysokiej jakości uzupełnienie terenu. Właściciele mogą śledzić ich budowę, wyrażać swoje opinie i wchodzić w interakcje z zespołem projektowym poprzez aplikację mobilną HOME WAY. Wróćmy do pomysłów, które otrzymałem przy pierwszym zakupie.

Kupowanie nie zawsze jest bardziej opłacalne niż wynajem 

Inwestując w nieruchomości, nie będziesz już wyrzucać czynszów przez okno, które zabierają wszystkie Twoje oszczędności. Zamiast płacić czynsz, decydujesz się inwestować w kamień i budować nieruchomości, których wartość w naturalny sposób wzrośnie w czasie. Ponadto dzisiaj decydujesz się zagwarantować sobie spokojniejszą emeryturę. Kiedy przejdziesz na emeryturę, Twoje dochody spadną o połowę. Dość powiedzieć, że płacenie czynszu może szybko się skomplikować. Bycie właścicielem domu do wynajęcia zapewni Ci lepszą siłę nabywczą, ponieważ po spłaceniu kredytu bankowego nie będziesz już musiał płacić za swój dom. Nieruchomość traci na wartości bardzo rzadko, dlatego TOP DUO zaleca inwestowanie w młodym wieku przy sprzyjających warunkach..

Budowanie jest bardziej skomplikowane niż kupowanie

Kupujący po raz pierwszy często obawiają się pomysłu budowy i postrzegają konstrukcję jako prawdziwy tor przeszkód. Jednak często zapominają, że łatwiej jest zbudować dom swoich marzeń, niż znaleźć go takim, jaki jest! Rzeczywiście nie jest niczym niezwykłym, że czegoś brakuje, gdy wyruszamy w poszukiwanie istniejącej nieruchomości: jedna sypialnia mniej, brak drugiej łazienki. wanna, za mały pokój dzienny. Nie zapominajmy, że zakup starej nieruchomości może również wymagać długiej pracy, aby przywrócić jej smak, a zwłaszcza standard.

Nowy dom wolnostojący jest drogi !

Chociaż nabycie nowej nieruchomości może szybko odstraszyć młodych nabywców, ma kilka zalet finansowych. W niektórych gminach niektórzy właściciele nowego domu w budowie mogą na przykład być zwolnieni z podatku od nieruchomości przez dwa lata.

Jako kupujący po raz pierwszy, wielu właścicieli domów może również skorzystać z zerowej pożyczki uzależnionej od dochodów. Chociaż nie jest w stanie sfinansować całej pożyczki hipotecznej, bardzo pomaga w finansowaniu głównej rezydencji, niezależnie od tego, czy jest to zakup, czy budowa. Wreszcie wielu to ignoruje, ale kupując nowy, możesz skorzystać ze znacznie niższych opłat prawnych. Będą one wynosić od 7 do 8% i będą miały zastosowanie tylko do gruntu, w przeciwieństwie do opłat notarialnych, które mają zastosowanie do całej nieruchomości, gdy jest nowa. Jeśli potrzebujesz porady lub porady dotyczącej finansowania przyszłego domu, możesz skontaktować się z TOP DUO. Zespoły wspierają Cię przez cały projekt budowlany, od procedur administracyjnych po procedury techniczne.

Budowanie to ryzyko

Budowa nowego domu może szybko odstraszyć kupujących, ale kluczową kwestią do zapamiętania jest to, że istnieje wiele gwarancji budowniczych. Te różne gwarancje mają zastosowanie w przypadku awarii i chronią właścicieli. Możemy powołać się na gwarancję dostawy, gwarancję zwrotu kosztów, gwarancję doskonałego wykonania oraz gwarancję dwuletnią i dziesięcioletnią. Budowa docelowo oznacza zapewnienie obniżonych kosztów utrzymania przez co najmniej 10 lat.

Rada i opinia budowniczego TOP DUO, aby jego pierwszy projekt budowlany zakończył się sukcesem

Nowy projekt budowlany ma wiele zalet, ale lepiej się nie spieszyć i poświęcić trochę czasu na przemyślenie. Poprosiliśmy o radę członka zespołu sprzedażowego TOP DUO, aby pomóc nam lepiej zidentyfikować właściwe pytania, które należy zadać, chcąc zostać właścicielem domu po raz pierwszy. „Projekt dotyczący nieruchomości to projekt z prawdziwego zdarzenia. Do pomyślnego zakończenia badań niezbędne są trzy kroki. Przede wszystkim musisz określić swój budżet, ustalić listę kryteriów, a także wybrać działkę i model domu. Nasi doradcy TOP DUO pomogą Ci znaleźć najlepsze finansowanie dla Twojego projektu nieruchomościowego. Na koniec zadaj sobie właściwe pytania, aby określić, jakiego mieszkania potrzebujesz: Jaki jest idealny rozmiar Twojego przyszłego domu? Ile pokoi i / lub sypialni potrzebujesz? Jakie konkretne usługi lub opcje chciałbyś znaleźć w swoim przyszłym domu? Jakiego obszaru geograficznego szukasz? Te pytania są podstawą do zdefiniowania poważnego projektu budowlanego, zwłaszcza jeśli jesteś kupującym po raz pierwszy. Wreszcie ostatni punkt, ale nie mniej ważny: badanie terenu i model indywidualnego domu. Jeśli zabiera Cię czas, wiedz, że nasi doradcy Top Duo mogą pomóc w badaniach i zaoferować grunty budowlane. "

S01E37 Jak wybudować dom? Pierwsza warstwa ścian nośnych. Budowa domu krok po kroku 2017

Opis:
Subskrybuj : 2odNMVeFacebook: forum.Jeśli się podobało zostaw po sobie ślad.Pozdrawiam

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here