Iluzja błękitnego nieba w środku ...

100% kojący

Iluzja błękitnego nieba w środku

...

  • Podziel się:
Wiosną, aby żyć szczęśliwie, żyjmy z głową w chmurach! Szybko zastępujemy zimowy smutek pragnieniami „błękitu” na ścianach. Więc widzieliśmy lazurowe niebo, wewnątrz i na zewnątrz! Złudzenie optyczne, które odsuwa mury i poprawia morale.

Z tapetą

Stworzenie iluzji błękitnego nieba usianego kilkoma chmurami w środku jest łatwe dzięki tapecie trompe-l'oeil. Jest to w szczególności tapeta Ciel Signe 4murs lub tapeta AS CREATION Nuages ​​firmy Leroy Merlin. A nieskończoność nieba wydaje się rozwijać na ścianach, nadając fasadzie zaskakującą głębię! Jeśli chodzi o pokój dziecięcy, to tapeta z kolekcji Jean-Charles de Castelbajac na stronie jest po prostu idealna. Uwielbiamy jego chmury narysowane na marynarskim niebieskim tle, które zaprasza do marzeń...

Farba z efektem mętnienia

Twórcze umysły, naprzód! Pokrycie ścian i sufitu szaroniebieską farbą daje już efekt wizualny „nieba” we wnętrzu. Aby jeszcze bardziej wzmocnić renderowanie, wybierz efekt gąbki lub glazury, tworząc jasnoniebieską i białą mieszankę nawiązującą do parujących chmur. Aby dopełnić wystrój pokoju dziecięcego, w Pa Design postawiliśmy na poetyckie zawieszenie w kształcie nimbu! Atmosfera nigdy nie była tak uspokajająca.

Golden Life - Oprócz błękitnego nieba

Opis:
Golden Life - Oprócz błękitnego nieba

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here