La Minute Innov ": skup się na Facilipass, pakiecie pomocy renowacyjnej Butagaz

Opracowana przez Butagaz i CAPEB, oferta Facilipass oferuje osobom indywidualnym łatwy dostęp do nowego wysokowydajnego rozwiązania grzewczego. Ta połączona usługa dostosowuje się do wszystkich potrzeb i budżetów. Odkrywanie wideo.

0 akcji

Opracowany przez Butagaz i rzemieślników z CAPEB (Konfederacja Rzemiosł i Małych Przedsiębiorstw Budowlanych), Facilipass to pakiet usług przeznaczony dla osób, które chcą przeprowadzić prace remontowe. Mogą liczyć na wsparcie inżyniera ciepłownictwa i doradców Butagaz Facilipass na każdym etapie projektu: doradztwo, wybór odpowiedniego rozwiązania grzewczego, pakiet finansowy dla projektu, wnioski o pomoc i finansowanie, a następnie montaż. przez lokalnych specjalistów RGE.

Oferta all inclusive

Pakiet Facilipass ma na celu zaspokojenie potrzeb i pragnień każdego. Dzięki tej ofercie można wybierać spośród różnych marek i rozwiązań grzewczych: kotłów gazowych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła.

Oferta ta jest również dostosowana do budżetu osób podejmujących pracę. Występuje w formie ofert zaczynających się od 1 € lub miesięcznie. Pakiet Facilipass obejmuje montaż, materiały, coroczną konserwację, a nawet przedłużenie gwarancji o 3 lata. Ponadto, po odjęciu kwoty pomocy (EWG, pomoc od Anah) od oszacowania klient płaci jedynie pozostałą część..

Zwróć uwagę, że pakiet Facilipass został nagrodzony jako część Trophees Maison & Travaux 2029.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij powyższy film La Minute Innov '.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  • La Minute Innov ': powiększ Mortex i Bealstone, powłoki fotoluminescencyjne firmy Beal
  • La Minute Innov ': skoncentruj się na grzejniku ręcznikowym Serenis Premium firmy Atlantic
  • La Minute Innov ': powiększ SANIFOS 280, przepompownię ścieków SFA

AFRIQUIA GAZ PROMO ALLO GAZ

Opis:
#أفريقيا_غاز #ألوغاز #التوصيل

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here