Rattan wkracza w wystrój, nadając naturalny i retro styl

Krzesło, kanapa, zawieszenie, lustro

...

Meble widzą życie w rattanie !

Wspaniały trend lat 70., rattan, powraca, bardziej niż kiedykolwiek, na pierwszy plan w dziedzinie dekoracji. Jak wytłumaczyć ten sukces? Bo duch retro jest sensacją wśród miłośników zabytkowych przedmiotów i mebli. Ale rattan to także materiał uprzywilejowany dla miłośników dekoracji bohemy, etnicznych i tropikalnych. Pamiętaj, że jest to ręcznie tkana liana palmowa. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej docenia się go we wszystkich wnętrzach, w których króluje natura. Egzotyczne, autentyczne, nieco retro i letnie, nie mogliśmy oprzeć się pokusie wyboru naszych ulubionych mebli rattanowych...

Rattan wkracza w wystrój, nadając mu naturalny i retro styl
  • Podziel się:

Sofy rattanowe

Bez wątpienia kochasz rattan. I naprawdę chcesz zaoferować mu wybrane miejsce w swoim wnętrzu! Dlaczego nie wybrać plecionej sofy? Centralny element salonu, sofa nabiera zupełnie nowego wyglądu, gdy jest w całości ubrana w ratan. Kojarzony z zabytkowymi przedmiotami dekoracyjnymi i chińskimi meblami, oferuje podróż w czasie. Dzięki roślinom i poduszkom z motywami etnicznymi, sofa z rattanu oferuje nam prawdziwą zmianę scenerii. W salonie, ale nie tylko ... Tę rattanową sofę możemy sobie wyobrazić również na werandzie, dziedzińcu, patio, na tarasie czy nawet w ogrodzie. O ile nie zaznaczono inaczej, rattan jest wytrzymałym materiałem i nadaje się do użytku na zewnątrz !

Krzesła rattanowe

Widzimy to we wszystkich gałęziach wewnętrznych. Krzesło rattanowe jest tak udane, że prawie nie można go zignorować. Nie ogranicza się już do jadalni, ale teraz zajmuje salon w pobliżu sofy, kącika do czytania lub wykuszu. Staje się samodzielnym elementem dekoracyjnym i jest dostępny we wszystkich stylach wnętrz ... Jak wybrać? Jeśli podoba Ci się retro rattan, wybierz krzesło z otaczającym siedziskiem. Jeśli chcesz uzyskać atmosferę bohemy, wolisz fotel bujany z rattanu. Wreszcie, jeśli cenisz wnętrza industrialne i nowoczesne, odważ się łączyć materiały z rattanem i metalowym krzesłem.

Lustra rattanowe

Dekoracyjny dodatek rozmiaru lustro energetyzuje wszystkie pomieszczenia w domu, a jeśli jest dobrze umiejscowione, może odbijać światło z zewnątrz. Aby rozjaśnić i ogrzać pomieszczenie, można wpaść w lustro w kształcie słońca. Aby uzyskać efektowny wygląd retro, rattanowe lustro w kształcie kwiatu może Cię zadowolić. Jeśli podoba Ci się gabinet osobliwości ducha i cała nietypowa dekoracja, która się z nim wiąże, lustro w kształcie oka może tylko przykuć Twoją uwagę. Więc które lustro z rattanu sprawi, że ulegniesz naszym zakupom? Kiedy kochamy, nie liczymy! I tak, na tej samej ścianie można umieścić kilka luster rattanowych. Całość polega na urozmaicaniu kształtów, uzupełnieniu o ramki i inne dekoracje ścienne....

Lampy wiszące z rattanu

Dzięki zawieszeniom rattan osiąga wysokość. Dzięki swoim plecionym włóknom jest to materiał, który tworząc klosz, rozprasza miękkie i ciepłe światło. A każdy pokój ma własne oświetlenie: metalowo-ratanowa lampa wisząca do kuchni, lampa wisząca w kształcie kapelusza do sypialni, lampa wisząca w stylu salonu do kącika do czytania, żyrandol koszowy do salonu ... Znajdź nasz najpiękniejszy rattanowe lampy wiszące w naszym asortymencie! Nasza wskazówka dotycząca dekoracji: do oświetlenia wybierz żarówki z widocznymi włóknami. Oprócz tego, że są modne, pozwalają stworzyć słabe światło po zapadnięciu nocy.

Stoliki rattanowe

Kolejny mebel z rattanu w stylu fetysz: stolik kawowy. I nie brakuje kształtów! Od końca sofy w kształcie kuli po stolik kawowy z bębnem, poprzez stoliki do zagnieżdżania i designerski stolik kawowy z czystą podstawą ... Zostawiamy Cię w szerokim wyborze! Nie wspominając o wielofunkcyjnych stołach z odpinanym blatem. Ostrzegaliśmy, że w rattanie nie brakuje odwagi, by nadać naszym wnętrzom odwagi. Cześć Matce Naturze: ponieważ rattan i rośliny wspaniale łączą się, rozważ udekorowanie stolika kawowego roślinami i kaktusami wszelkiego rodzaju ... Gwarantowana egzotyczna atmosfera !

Meble ogrodowe z rattanu

Co może być bardziej naturalnego niż meble ogrodowe z rattanu? Po raz pierwszy użyty do projektowania mebli ogrodowych, rattan został następnie zainwestowany we wszystkie wnętrza. Pozostaje jednak świetnym sprzymierzeńcem mebli ogrodowych, a co do reszty nie zestarzał się nieco stylowo. Znajduje się na sofach zewnętrznych, meblach ogrodowych, łóżkach, fotelach, a nawet leżakach. Niezależnie od kształtu rattan zawsze wnosi do ogrodu dawkę dobrego humoru! W przypadku małych przestrzeni zewnętrznych (balkony, tarasy i dziedzińce) odnajdziesz swoje szczęście dzięki małym modelom. Dwa fotele i stolik. Nic więcej nie jest potrzebne, aby podróżować na zewnątrz !

80's Retro Aesthetic // Find Your Aesthetic #1 ?

Opis:
This is the first video in my "Finding your Aesthetic" series where I will be sharing with you my satire joke videos of what they include! I hope you like it!NEXT VIDEO WILL BE OUT: 30th of may Contact me:[email protected] Instagram:@taliaxbroDISCLAIMER:This video is meant to be satire and only meant for fun, it is not meant to hang anyone out or make fun of anyone personally. I know that I myself fit very perfectly to many of the things listed in the video and I am therefore also making fun of myself. Humor is the best way to get around some serious topics such as individuality and expression and sometimes the social media can give a very biased look upon how and how not to dress and express and by listing the aesthetics pinpointed in this video we can learn about diversity and how we're not alone!Music Credit: g4kk/august-sp...

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here