101 dalmatyńczyków do dekoracji piekła

Cętkowany wystrój, elegancki wystrój

101 dalmatyńczyków do dekoracji piekła
  • Podziel się:
U szczytu jego 50-lecia arcydzieło Disneya „101 dalmatyńczyków” nie postarzało się ani trochę. 8 sierpnia dołączy do kolekcji Blu-ray, aby ponownie zanurzyć nas w historii naszych ulubionych szczeniąt w wersji HD. W międzyczasie w dekoracji ich legendarne czarne plamy nazwano „tendencją do podążania”. Cruella d 'Enfer nie ma z tym nic wspólnego !

Płaszcz zwierzęcy jako inspiracja

Po kolczastych płowych odciskach na płaszczach lampartów lub tygrysów, po odciskach zebr, krokodyli czy żyraf, cóż może być bardziej naturalnego niż czerpanie inspiracji z najlepszego przyjaciela człowieka? Rasa dalmatyńska ma szyk naturalnie stylizowanej sierści z czarnymi owalnymi plamami na białym tle, ukazując elegancję i delikatność. Kto powiedział, że dekoracja zwierząt była koniecznie stylem etnicznym ?

Czarno-biały wygląd

Kolejny powód, by pożyczyć cętkowany biały wygląd Pongo, Perdity i ich 99 szczeniąt? Wzmocnij całkowicie czarno-biały wystrój bez wychodzenia z kodu kolorów. Wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć dalmatyńskie menu drobnymi akcentami: na naczyniach, na poduszkach sofy na wazonie lub na kratce. Coś, co podkreśli i rozjaśni stół, sofę, komodę lub łóżko z odrobiną fantazji. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mieszali w dekorze ten nadruk z innymi czarno-białymi wzorami, takimi jak pepitka, figury geometryczne, kropki czy zebry, aby subtelnie zaakcentować grę przeciwieństw "Czarny biały".

Dantejskie piekło cz. 5 Ulica dalmatyńczyków 101

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here