Nomadic blender: nigdy bez mojego smoothie

Które urządzenie mobilne wybrać ?

Nomadic blender: nigdy bez mojego smoothie
  • Podziel się:
Niezależnie od tego, czy jesteś wysportowany, czy żyjesz z prędkością 100 na godzinę, musisz mieć dobry powód, aby wziąć ze sobą witaminową przekąskę. Zamień zbudowane z cegieł batoniki zbożowe i sokowe na zdrowy, domowy koktajl witaminowy! Jak to przetransportować? Po prostu za pomocą przenośnego blendera, który pozwala zabrać mieszankę wszędzie ze sobą. Wyjaśnienia.

Koczowniczy blender, mała rewolucja

Jak sama nazwa wskazuje, nomadyczny blender to urządzenie, którego miskę można łatwo przenosić na zewnątrz. Na wycieczki, spotkania, dawkę witamin po treningu lub po prostu dlatego, że nie masz czasu na śniadanie, tego typu maszyna pozwala zabrać ze sobą smoothie ( zielone lub owocowe), ale także napoje warzywne, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu nie musisz przenosić napoju do pojemnika, który nie zawsze jest hermetyczny lub chłodny..

Najlepsze urządzenia mobilne

Blender BL3 marki Duronic ma dwie butelki o różnych rozmiarach (jedną 600 ml i jedną 400 ml), co jest bardzo praktyczne za 59,99 euro. Ze swojej strony Philips oferuje bardziej kompaktowe, ale mimo to wydajne urządzenie (numer referencyjny HR2872 / 00) z zamykaną butelką, idealne dla entuzjastów sportu (44,99 euro). Jeśli jesteś w samochodzie, możesz preferować Russell Mix & Go Cool Explore i jego dwie butelki, które pasują do standardowych uchwytów na kubki samochodowe. Mały dodatek? W dwóch tykwach należy umieścić dwie orzeźwiające tubki, aby napoje były dłużej zimne. Wreszcie jest też koczowniczy blender marki Breville, w którym można również mieszać suszone owoce (cena 39,99 euro), czy prasa do owoców marki Severin..

Nutribullet - mój niezastąpiony blender :)

Opis:
Dobry blender to coś bez czego nie da się zdrowo odżywiać. Pytaliście jaki blender ja mam? W tym filmie opowiadam o moim blenderze jak i o tym na co warto zwrócić uwagę przy zakupie dobrego sprzętu do kuchni :)Zapraszam do oglądania! Jeśli Ci się podobało to kciuk w góre!!! :-DSubskrybuj żeby być na bieżąco ;)Znajdziesz mnie również na:Reneque's Spacehttps://www.youtube.com/channel/UCio7z8PWftkkRrF2DeEzxeQReneque's Nailshttps://www.youtube.com/channel/UC3Q3GdhQZyKKf4iLURYbd_Afacebook - /RenekAndWickerPaper/instagram - /people/renek-3395075 blog - paperwicker.blogspot.co.uk/google+ - https://plus./109877025483791071942Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w następnym filmiku. Renia :)

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here