Klucze do projektu Twojej kuchni

5 kroków do nauki, do gotowania od góry

Klucze do wystroju Twojej kuchni
  • Podziel się:

Masz zamiar zaprojektować swoją kuchnię, ale nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Wiedz, że jest to biznes, który wymaga czasu i przemyślenia, aby dokonać właściwego wyboru. Aby Ci pomóc, sugerujemy przeprowadzenie przez 5 kroków do nauki.

Krok 1: przed zaprojektowaniem kuchni niezbędne jest badanie rynku

Przed przystąpieniem do projektowania kuchni warto zapoznać się z ofertą rynkową. Zapytaj o katalogi różnych marek, a nawet poproś o cytaty od niektórych projektantów kuchni. Ideą tego kroku jest nie tylko zdefiniowanie znaków, które pasują do Twojego budżetu, ale także tych, które oferują modele zgodne z Twoimi pragnieniami i stylem. Zidentyfikuj rodzaj kuchni, którą chcesz zaoferować, już wybierając materiały (drewniane meble kuchenne, lakiery, efekt metalu ...).

Krok 2: wybór lokalizacji Twojej kuchni

Aby wybrać model kuchni, musisz pomyśleć o układzie, który chcesz wprowadzić do swoich mebli. W tym momencie zdecydujesz o wyborze swojej kuchni i jej układzie. Pomyśl o liczbie schowków, blatów, które chcesz, ale także o kształcie, jaki przyjmie Twoja kuchnia, a mianowicie I, L lub U i czy zdecydujesz się na wyspę, czy nie. Nadszedł czas, aby określić swój wybór przed przystąpieniem do zakupu.

Krok 3: dokonaj pomiarów w swojej kuchni

Pomiar to delikatna operacja, którą należy wykonać tak precyzyjnie, jak to tylko możliwe, aby zagwarantować prawidłowy montaż kuchni. Będziesz musiał nie tylko zmierzyć odległość od podłogi do sufitu, od ściany do ściany i kątów, ale także rozmiar drzwi i okien. Następnie pamiętaj, aby powiadomić wszystkie przełączniki, gniazda i wodociąg. Wiedz, że jeśli boisz się pomyłki, większość marek oferuje pomoc domową lub specjalista przyjdzie do Twojego domu, aby wykonać pomiary i doradzić w sprawie Twojego projektu..

Krok 4: Kupowanie kuchni

Aby kupić kuchnię, możesz udać się bezpośrednio do sklepu lub poprosić o pomoc domową, ale także wiedzieć, że możesz zaprojektować swoją kuchnię, korzystając z oprogramowania oferowanego przez różne marki. W zasadzie są łatwe w użyciu, pozwalają na wizualizację w 3D renderowania Twojej przyszłej kuchni. Po zaprojektowaniu kuchni z oprogramowania wystarczy, że udasz się do sklepu ze swoim projektem, który będzie zawierał listę zakupów odpowiadającą Twojej realizacji.

Krok 5: Konfiguracja kuchni

Jeśli chodzi o kuchnię zestawową, możesz zdecydować się na samodzielny montaż mebli. Ale chociaż entuzjaści majsterkowania mogą wskoczyć do tworzenia nowej kuchni z zapałem, niektórzy mogą uznać to za przytłaczające. Na szczęście możesz oczywiście skorzystać z usług serwisu, który zagwarantuje Ci solidną i jakościową instalację. Do Ciebie należy znalezienie formuły, która najbardziej Ci odpowiada.

Klasyczne Wnętrze Glamour - Jak zaprojektować?

Opis:
Z tego filmu dowiecie się jak zaprojektować klasyczne mieszkanie w stylu Glamour. W filmie pomagała mi Kasia, która była odpowiedzialna za cały projekt. Mieszkanie ma około 90 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchenny, przedpokoju, wc, łazienki, sypialni, i dwóch pokoi dziecięcych. Zapraszam do oglądania!!! WEB www.amadeusz.designMAIL [email protected] www./amadeuszdesignREALIZACJA: AmadeuszMONTAŻ: Kuba

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here